Захист персональних даних пошукачів

З 1 січня 2011 року набрав чинності Закон України «Про захист персональних даних», згідно зі ст. 2 якого, база персональних даних - іменована сукупність упорядкованих персональних даних в електронній формі та / або у формі картотек персональних даних.

База резюме пошукачів безперечно є базою персональних даних.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДЖІЕРСІ» є розпорядником бази резюме пошукачів, що розміщується за адресою http://grc.ua на підставі договору.

Закон передбачено право розпорядником використовувати персональні дані за умови отримання згоди на обробку персональних даних. Згода на обробку резюме усіма пошукачами отримано - шляхом укладення Угоди про надання послуг щодо сприяння працевлаштуванню, ч.2 п.2 якого передбачено, що пошукач погоджується на розміщення своїх персональних даних у формі резюме на сайті.

Згідно ч.6 Закону, мета обробки персональних даних має бути сформульована, зокрема, в положеннях, установчих чи інших документах, які регулюють діяльність розпорядника бази персональних даних, і відповідати законодавству про захист персональних даних. Ця норма також дотримана в ч.3 п.2 Угоди, де вказано, що метою розміщення персональних даних є сприяння працевлаштуванню.

Також мета обробки персональних даних закріплена в Положенні про персональні дані, затвердженого наказом генерального директора ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДжіЕрСі» і чинного в середині компанії з 31 липня 2023 року.

Клієнти компанії, які отримують доступ до бази резюме, в розумінні Закону «Про захист персональних даних» є розпорядниками бази. Вони набувають право на доступ та іншу обробку резюме на умовах оферти договору або договору з адміністрацією сайту ТОВ «ДжіЕрСі»