Кожен четвертий співробітник має компромат на свого начальника

За даними опитування від Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу grc.ua, четверта частина офісних співробітників володіє компрометуючою інформацією про свого безпосереднього керівника, більше половини «білих комірців» знає дату народження начальника, його професійний досвід, рівень освіти, марку автомобіля і навіть імена дітей або другої половинки.

Спілкування з керівництвом — це невід’ємна частина робочого процесу. Проте лише половина може впевнено говорити про регулярне проведення зборів за участю керівництва компанії. 15% опитаних відзначили, що зустрічі з керівництвом хоча й проводяться, але дуже рідко. А 38% респондентів зіштовхнулись із тим, що такі заходи не проводяться взагалі. При цьому кожен третій офісний співробітник стверджує, що зустрічі та збори не потрібні по тій простій причині, що керівництво і без них спілкування з підлеглими.

Добре відомо, що комунікація з керівництвом часто виходить за межі одного лише обговорення робочих питань. Як виявилося, підлеглі добре обізнані не тільки про професійні якості начальника, а й про його особисте життя. При цьому жінки уважніше придивляються до свого безпосереднього керівника.
Дві третини офісних працівників можуть розповісти про професійний досвід керівника та назвати дату його народження. 65% опитаних знають марку автомобіля начальника, а 63% - рівень його освіти. У п'ятірку найбільш відомих деталей про керівництво також увійшли імена дітей та другої половинки.

Кожен третій офісний працівник знає хобі начальника, його особливі звички, імена родичів. 12% опитаних можуть назвати кличку домашнього вихованця. При цьому тільки кожен четвертий респондент здогадуються про розмір зарплати свого начальника.

Добра пам'ять офісних співробітників не привід для радості керівників. Крім дати народження і захоплень, кожен четвертий працівник володіє компрометуючою інформацією про свого начальника.

Чим вища посада начальника, тим більше особистої інформації знають про нього підлеглі. При цьому професійні якості та розмір заробітної плати для багатьох співробітників залишаються загадкою.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу grc.ua в серпні 2013 року. Загалом було опитано 1350 респондентів (740 жінок і 610 чоловіків).


Результаты предыдущих исследованийFacebook
Шановні журналісти, для того, щоб отримати нові дослідження або коментарі чи уточнення до вже опублікованих, звертайтеся до менеджера зі зв’язків зі ЗМІ HeadHunter Україна Наталії Маціпури, написавши їй на адресу n.matsipura@grc.ua , або зателефонувавши за тел. 8 (044) 230-87-39 (вн.6318).


Представників компаній з питань проведення досліджень чи опитувань на замовлення просимо звертатися до департаменту продажів sales@grc.ua Тел. 80 (44) 230 87 398.


Компанія HeadHunter аналізує найбільшу базу резюме і вакансій у російськомовному Інтернеті, яка оновлюється щосекунди – це резюме понад 7 мільйонів фахівців із 8 різних країн Північної і Східної Європи. Ми проводимо опитування як по всій базі, так і для майже 400-тисячної аудиторії економічно активного населення України.

Понравилась статья? Расскажите о ней друзьям:


Твой Мир