Статьи

Запрошуємо 24 березня на навчальний проект «BICYCLE» у Дніпропетровську

Запрошуємо 24 березня на навчальний проект «BICYCLE» у Дніпропетровську

Проект «BICYCLE» від HeadHunter Україна з весняним «вело-заїздом» з COMFY у межах спільної зустрічі Комітету з управління персоналом та Комітету з маркетингу і комунікацій Європейської Бізнес Асоціації в Дніпропетровську.

Завдяки проекту «Going digital: ефективні комунікації» компанія COMFY змогла посилити один з елементів ціннісної пропозиції бренду роботодавця - «Суператмосфера», значно підвищити лояльність персоналу та ефективність витрат на внутрішні комунікації, а також виграти Перше місце в одній з номінацій Премії «HR-бренд Україна» 2015 року.

Для кого:

  • Фахівців з маркетингу, PR та HR-менеджерів, які цікавляться інноваційними підходами до розвитку Бренду роботодавця;
  • Керівників HR-функцій, для яких актуальні питання підвищення залученості персоналу та створення атмосфери творчості у колективі;
  • Менеджерів з корпоративних комунікацій, що впроваджують системні комунікаційні програми для підтримки ефективної реалізації бізнес-стратегії компанії.

Навчальними елементами цього проекту є:

  1. Лайфхаки про те, як використовувати маркетингові інструменти в проектах у сфері HR, створити суператмосферу в колективі, покращити взаємодію підрозділів і співробітників в умовах оптимізації всіх ресурсів.
  2. Практичні поради щодо того, як підготувати успішний проект та перемогти у Премії «HR-бренд Україна».

Про все це та багато іншого ви дізнаєтесь, долучившись до «вело-заїзду»! Запрошується широке коло учасників. Реєструйтеся та приходьте 24 березня о 16:00 до Центру конференцій Parle, вул. Троїцька (Червона), 21г, 3й поверх ( мапа )

Програма «заїзду»:

  • Знайомство з тематичною аналітикою від Консалтингового центру HeadHunter Україна. Ірина Брицька, Директор з маркетингу та PR, HeadHunter Україна.
  • Презентація проекту «Going digital: ефективні комунікації». Світлана Яковлева, керівник відділу корпоративних комунікацій COMFY.
  • Інтерактивний сет в міні-групах «Розв’язання бізнес-кейсів» від COMFY. Марина Майор, директор з персоналу COMFY.
  • Інтерактивна дискусія: обговорення отриманих результатів та висновків для бізнесу.

НЕ ВИГАДУЙ ВЕЛОСИПЕД! ПРИХОДЬ ДО НАС, «ПРОЇДЕМОСЯ» РАЗОМ!

Вакансии дня

Комментарии