Статьи

Обирай кращого роботодавця України 2018 – II хвиля

Увага: важливі новини!

«Рейтинг роботодавців України 2018», який організовує Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна grc.ua входить у найгарячішу стадію.

Ми розпочинаємо другу хвилю дослідження, присвячену безпосередньо галузевому огляду компаній України та визначенню тих, кому пошукачі довіряють як роботодавцю найбільше.

Важливо розуміти, що пошукачами в даному контексті є всі ми. Оскільки кожен, так чи інакше, присутній на ринку праці, і незалежно від актуального статусу працевлаштування, формує цей ринок словом, ділом, а головне – вибором.

Ми пропонуємо вам обрати в кожній галузі ті компанії, які можна назвати привабливим роботодавцями: лідерами ставлення до людей, провідниками передових HR-практик, новаторами в управлінні персоналом, роботодавцями мрії.

Паралельно ми плануємо спитати думку експертів ринку, і на виході отримати імена ТОП-роботодавців країни і кожної галузі, а також критерії, за якими пошукачі визначають кращих роботодавців.

Отже, з 24 жовтня до 19 листопада запрошуємо вас (та ваших колег і друзів) зробити свій вибір та назвати кращих роботодавців України 2018.

Оглядово підсумки рейтингу буде оголошено на цьогорічній підсумковій конференції «Премії HR-бренд Україна» 4 грудня 2018 року.

Також за результатами рейтингу заплановано круглий стіл з провідними роботодавцями України, експертами ринку праці та прес-конференція для ЗМІ.

P.S. Детальніше про першу хвилю дослідження тут

Вакансии дня

Комментарии