Статьи

ПриватБанк, Kasta и ІНГО Україна на HRD-середі HeadHunter Україна

ПриватБанк, Kasta и ІНГО Україна на HRD-середі HeadHunter УкраїнаМи живемо в дивовижний час та спостерігаємо становлення нової епохи в розвитку людства, викликаної бурхливим розвитком технологій, демографічними та геополітичними трансформаціями. Ці зміни вимагають нових навичок і нових підходів до роботи. Говорячи про HR-спеціалістів це, серед іншого, означає необхідність бути високоефективними.
Лариса Онипко

Такими словами розпочала діловий сніданок для директорів по персоналу керівник проекту «Премія HR-бренд Україна» Лариса Онипко, який відбувся 24 квітня та був присвячений темі High-Impact HR у епоху digital.

ПриватБанк, Kasta и ІНГО Україна на HRD-середі HeadHunter Україна

У першій частині заходу відбулась презентація Барометру ринку праці України – щорічного звіту експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна, де підводяться підсумки року та визначаються головні тенденції ринку праці. Так, керівник центру Юлія Дрожжина зазначила:

ПриватБанк, Kasta и ІНГО Україна на HRD-середі HeadHunter УкраїнаЗгідно з опитуваннями, відсоток пошукачів, які повідомили про погіршення ставлення до компанії-роботодавця, у 2018 все ще залишається на високому рівні. Брак лояльності з боку керівництва, невиконання домовленостей, немотивуюча зарплата та бонуси, відсутність перспектив кар’єрного розвитку – все це призвело до того, що 42% респондентів сказали про погіршення ставлення до компанії. Такі співробітники – ймовірні кандидати на звільнення в разі отримання більш високої зарплати чи вигідних умов від іншого роботодавця.
Юлія Дрожжина
ПриватБанк, Kasta и ІНГО Україна на HRD-середі HeadHunter Україна

Кадрові зміни, в свою чергу, негативно впливають на саму компанію. Особливо це стосується тих роботодавців, які звикли не поспішати з закриттям вакансій. Про це говорив Олександр Мельников, керівник напрямку Executive Search HeadHunter Україна. Спікер наголосив:

ПриватБанк, Kasta и ІНГО Україна на HRD-середі HeadHunter УкраїнаПовільний рекрутинг негативно впливає на розробку продуктів і продуктивність, команду та співробітників, ставлення клієнтів, імідж, зменшує конкурентні переваги компанії. Більш того – ви можете розрахувати фінансову вартість відкритої вакансії.
Олександр Мельников

Звичайно, що наведена вище формула – до певної мірі усереднена. Варто пам’ятати, що використання стандартних метрик може приховувати проблеми. В ідеалі компанія має використовувати власні дані та індивідуалізовані розрахунки. Досвідом використання таких Big data у ПриватБанку поділилась Анна Костяна, заступник керівника напряму HR ГО, керівник служби Приватрекрутинг.

ПриватБанк, Kasta и ІНГО Україна на HRD-середі HeadHunter Україна

Так, спікер розповіла, як компанія знаходить кращих кандидатів з 40 мільйонів жителів України. Спеціалісти Приватбанку знають, кому з кандидатів на робочих сайтах дзвонити в першу чергу, тому що побудували модель оцінки кандидата як клієнта банку по 29 предикторам, серед яких: строк розміщення і кількість резюме кандидата, кількість поповнень і сума витрат на мобільний зв'язок, сума витрат на ювелірні вироби тощо. Завдяки такому Digital HR рішенню пріоритезуються резюме і підвищується кількість відгуків в 1,5 рази.

ПриватБанк, Kasta и ІНГО Україна на HRD-середі HeadHunter Україна

А Євгенія Ульянова, директор по роботі з персоналом Kasta, розповіла про Agile підхід в HR. «Гнучкі» інструменти мали допомогти швидко реагувати на завдання з найвищим пріоритетом в умовах обмежених ресурсів, підвищити довіру та цінність HR, покращити згуртованість та співпрацю в колективі.

Але, як говорить народна мудрість, головне – це здоров’я. Про це нагадав Сергій Джевага, директор Медичного Центру «ІНГО». Спікер розповів про фактори здоров'я та рівні їх впливу:

  • генетичні фактори – 15-20%
  • становище навколишнього середовища – 20-25%
  • медичне забезпечення – 10-15%
  • умови і образ життя людей – 50-55%

Тобто, прямо чи опосередковано, ми можемо впливати на 80-85% якості свого здоров'я. Говорячи про медичне забезпечення, це передбачає медичний скринінг, високий рівень профілактичних заходів, своєчасну і повноцінну медичну допомогу. А шість китів, на яких тримається хороше здоров’я, це – харчування, фізична активність, відпочинок, сон , регулярні медичні огляди (Check-up) та почуття.

ПриватБанк, Kasta и ІНГО Україна на HRD-середі HeadHunter Україна

HeadHunter Україна долучається до слів Сергія та закликає не забувати піклуватись про себе. А також дякує гостям та спікерам за участь у бізнес-сніданку та запрошує на наступну HRD-середу вже у 15 травня 2019 року.

Вакансии дня

Комментарии