Статьи

TALENT ON – новий проект, який знаходить і вмикає таланти у кожному

Друзі! grc.ua | grc продовжує процес перезавантаження і активну роботу над вашою кар’єрою!

Ми запустили розвиваючий проект вебінарів для пошукачів – Talent ON та Telegram-канал з однойменною назвою – @talent_on

TALENT ON – новий проект, який знаходить і вмикає таланти у кожному

На вебінари ми запрошуємо лідерів думок, експертів українських і міжнародних компаній та міжнародних організацій, які діляться лайфхаками та стратегіями пошуку роботи мрії. Перший пілотний вебінар, присвячений темі складення ідеального резюме, без рекламного просування зібрав майже 200 слухачів. Ми зрозуміли, що теми пошуку й зміни роботи та самопрезентації викликають багато питань у будь-якого пошукача, у будь-якому віці, на будь-якому етапі побудови кар’єри.

Ціль Talent ON – дати відповіді на усі ці питання!

Аби ви мали ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте, ми створили Telegram-канал Talent ON. Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Тисніть на кнопку та приєднуйтесь до Talent ON 👇

А також завантажуйте мегакрутецький стікерпак!

Якщо ви ще не є користувачем Telegram, радимо ним стати. Це один із найзручніших месенджерів, в якому, окрім звичайного обміну повідомленнями з контакт-листом, можна підписуватись на різні пабліки та канали з корисним контентом, слідкувати за знижками авіаквитків, афішами подій та навіть купувати залізничні квитки. Перевагою цього месенджеру є й те, що у ньому взагалі відсутня надокучлива реклама: ніяких повідомлень та банерів вікон, що спливають! Зручно й те, що Telegram працює й у web-версії. Якщо він встановлений у смартфоні, для користування ним на комп’ютері не потрібно нічого завантажувати.

Отож, відкривайте Play Market чи App Store, завантажуйте Telegram, переходьте за посиланням 👉 https://t.me/talent_on та тисніть на +Join. Якщо ви хочете читати контент каналу у зручний для вас час, у вас можливість вимкнути сповіщення, натиснувши на дзвіночок.

Вакансии дня

Комментарии