Статьи

Talent ON: вебінар «Складіть резюме, яке вразить роботодавця» 04/09/19

Talent ON: вебінар «Складіть резюме, яке вразить роботодавця» 04/09/19

Якщо зустрічають по одежі, то беруть на роботу по резюме. Цей документ – ваша візитна картка при знайомстві з роботодавцем. І від того, наскільки воно ефективно та коректно складене, залежить те, як швидко ви зможете найти роботу.

На спільному безкоштовному вебінарі проекту Talent ON та Київського міського центру зайнятості ми розкажемо, як уникнути типових помилок у резюме, що воно має містити та як використовувати цей інструмент при пошуку роботи.

СПІКЕРИ ВЕБІНАРУ

Сульженко Людмила – начальниця відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості, практикуючий психолог, спеціалістка з профорієнтації. Людмила висвітлить способи використання резюме при пошуку роботи, основні вимоги щодо його написання та переваги використання CV як рекламного документа.

Наталія Литвин – Talent Acquisition Specialist, Данон Україна. За плечима Наталії також робота в рекрутенговому агентстві Smart Solitions, тому вона знає про підбір персоналу з різних сторін. Спікерка поділиться практичними порадами, з чого розпочати підготовку резюме. Її виступ буде корисний не тільки початківцям, які шукають першу роботу, але й досвідченим професіоналам, які хочуть адаптувати своє CV під сучасні вимоги роботодавців.

Дрожжина Юлія – керівниця експертно-аналітичного центру grc.ua | grc. Юлія розкаже, чому великі перерви в роботі можуть негативно сприйматись роботодавцями, як їх уникнути та які функції job-порталів пришвидшать пошук роботу.

Після реєстрації на вебінар, ви маєте отримати листа на електронну пошту. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації або нагадування про вебінар – напишіть нам на info@grc.ua або на сторінку у Фейсбук.

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии