Статьи

Talent ON: вебінар «Як отримати керівну посаду?» – 06/11/19

Talent ON: вебінар «Як отримати керівну посаду?» – 06/11/19

Топ-менеджмент – найбільш конкурентна профсфера. Лише уявіть: у серпні на одну таку вакансію припадало майже 27 резюме. Та й логічно, що до топ-менеджерів пред’являють зовсім особливий список вимог. Від такого спеціаліста очікують і високої компетентності у своїй галузі, і вміння швидко адаптуватися до мінливих зовнішніх умов, і різноманітних лідерських якостей. Цей перелік можна продовжувати практично до безкінечності.

Звичайно, що і пошук роботи для ТОП-менеджерів відрізняється від загальноприйнятого. На безкоштовному вебінарі проекту Talent ON від grc.ua | grc ми поговоримо про те, як зробити пошук роботи максимально ефективним.

Спікери вебінару:

  • Валентина Губанова, HR Business Partner, Head of Talent Acquisition, Employer Brand manager ПБГ Ковальська, працює у сфері підбору персоналу понад 20 років. За плечима Валентини – більше 1 000 співбесід з ТОП-менеджерами і закриття понад 150 ключових вакансій рівня Board і Board-1
  • Інна Кравченко, certified SPHR, 15 років консультант HR/Executive search, career coach

Тези заходу:

  1. Карта пошуку: її формування, дослідження внутрішніх і зовнішніх ресурсів, пріоритизація в пошуку та плані комунікацій
  2. Успішні і неуспішні стратегії для системних управлінців в декількох ситуаціях від «щось я не бачу сенсу залишатись тут» до «терміново потрібні засоби для існування»
  3. Як підійти системно до пошуку і як оцінити ефективність своїх зусиль в досягненні мети
  4. Ключові «граблі» в активному пошуку пропозицій для топ менеджера і як їх обійти
  5. Цінність фідбека у ході пошуку: як його отримати і використовувати з користю для себе
  6. Підготовка до співбесіди: що критично важливо зробити та мати ДО зустрічі з потенційним партнером або роботодавцем

Для кого цей вебінар?

✅ Керівників та управлінців будь-якої галузі

✅ Пошукачів, які мають великі амбіції та планують отримати керівну посаду

Після реєстрації на вебінар, ви маєте отримати листа на електронну пошту. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації або нагадування про вебінар – напишіть нам на info@grc.ua або на сторінку у Фейсбук.

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии