Статьи

Розвивайся з Рекруторією. Анонс вебінарів на листопад

4 листопада

Вебінар «Аналітика в управлінні талантами»

Ми багато чули та говорили про те, що успішність вашої компанії напрямі залежить від ефективності вашої кадрової політики та залучення талантів у штат. Проте, як саме зрозуміти, що ви рухаєтесь у правильному напрямі? В нагоді стануть data-driven рекрутмент та HR-аналітика. Ці інструменти дозволять вибудовувати стратегію та здійснювати «роботу над помилками». І ґрунтуватись при цьому не на відчуттях чи інтуїції, а на даних та результатах аналітичних досліджень.

14 листопада

Вебінар «4 ключові напрямки в HR 2020: від трендів до практики»

Якщо чи хочете, щоб ваша компанія перемагала на ринку завтра (або продовжувала перемагати), ваша функція HR має змінитись. На вебінарі ми поговоримо про те, як зараз український бізнес трансформує її, які digital-рішення використовує у рекрутингу, навчанні, оцінці персоналу та в комунікаціях бренду.

19 листопада

Вебінар «Зустріч one-to-one: фішки та шишки»

Зустрічі у форматі one-to-one між менеджером та підлеглим – однин з найпотужніших інструментів для підтримки тіснішої комунікації в колективі. Ба більше, вони впливають не тільки на особистісні відносини, а й на продуктивність всієї компанії. Учасники вебінару зрозуміють доцільність впровадження таких зустрічей, які техніки можна застосовувати для їх проведення та які питання задавати.

Вебінари безкоштовні. Реєструйтеся та запрошуйте до реєстрації колег, ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії.

Тривалість кожного вебінару – 1,5 години.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии