Статьи

Talent ON: вебінар «Як отримати підвищення зарплати?» – 27/11/19

Talent ON: вебінар «Як отримати підвищення зарплати?» – 27/11/19

У сучасному світі порада Булгакова про те, що ніколи і нічого не варто просити, особливо у тих, хто сильніший за вас, не працює.

Хочете більшу зарплату – ну то скажіть про це! А ми навчимо, як правильно себе оцінити та як адаптувати резюме під більшу зарплату. І розкажемо, яку роль тут відіграє психологічний настрій та як «налаштувати» себе на кращу заробітну плату.

Дата та час заходу:

27 листопада о 16:00.

Захід відбуватиметься в онлайн-форматі

Для кого цей вебінар:

  • для пошукачів, які не знають, як себе «оцінити» та яку зарплату просити в роботодавця
  • для професіоналів, які побоюються просити про підвищення зарплати та не наважаються підняти цю тему
  • для спеціалістів, які відчувають, що варті більшого та можуть претендувати на кращу заробітну плату

Про що ми будемо говорити:

✅ Як зрозуміти, на яку зарплату можна претендувати, та що варто підтягнути, щоб «коштувати» дорожче

✅ Як уявлення про себе і про свою кваліфікацію заважають нам досягати видатних результатів та вражаючих зарплат

✅ Синдром самозванця та ефект Даннінґа — Крюґера: як зрозуміти і відстежити їх у себе таі що потім з цим робити

✅ Чи можливо підняти самооцінку власними силами

✅ Як налаштуватися перед співбесідою

Бонус для слухачів вебінару: довготривала практика для самоопрацювання «Як підняти самооцінку»

Спікери заходу:

Ольга Мирошниченко, HR Business Partner SBTech, має досвід в різних сферах і галузях: рекламі, тренінгах, нафто-газовій сфері, IT. За її плечима 10 років в управлінні персоналом, більше 5 років в рекрутингу, коучингу та кар'єрному консультуванні.

Марія Ульман, практикуючий консультант, психотерапевт. За власним висловлюванням спікера, під час роботи з кожним клієнтом, вона створює для нього персонализоване реаліті-шоу, суть якого – внутрішня зміна, настрою, намірів, усвідомлення проблеми, самого себе та щасливіше життя.

Людмила Сульженко, начальниця відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості, практикуючий психолог, спеціалістка з профорієнтації.

Юлія Дрожжина, керівниця експертно-аналітичного центру кадрового порталу grc.ua | grc. За плечима Юлії – понад 10 років досвіду в сфері PR у різних сферах бізнесу: FMCG, IT та телеком, HoReCa.

Після реєстрації на вебінар, ви маєте отримати листа на електронну пошту. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації або нагадування про вебінар – напишіть нам на info@grc.ua або на сторінку у Фейсбук.

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии