Статьи

Talent ON: вебінар «Супровідний лист: навіщо та як писати?» – 21/11/19

Talent ON: вебінар «Супровідний лист: навіщо та як писати?» – 21/11/19

HR-менеджери – не полковник. Їм пишуть і пишуть багато. Проте, як кажуть, не всі супровідні листи однаково корисні. Якісь можуть переконати , що взяти на роботу потрібно саме вас. А якісь – зіграють проти вас.

21 листопада на безкоштовному вебінарі проекту Talent ON grc.ua | grc ми поговоримо про те, як написати супровідний лист, який виділить вас з-поміж інших кандидатів та завоює серце HR-менеджера.

Спікери вебінару

  • Олена Висоцька, HRD «КАН девелопмент», вже понад 19 років працює у HR-сфері та являється коучем (Міжнародний Еріксонівський Університет Коучингу Україна)
  • Світлана Капітонова, керівниця відділу підбору та залучення персоналу/Talent Acquisition Manager, PepsiCo

Тези заходу:

  1. Кого шукають роботодавці та які вимоги висувають до пошукачів?
  2. Супровідний лист: що, де, як, коли
  3. Рекомендаційні листи: тренд чи повноправний інструмент працевлаштування?

Для кого цей вебінар?

✅ Початківців та досвідчених професіоналів

✅ Пошукачів, які зараз перебувають в активному пошуку роботи або просто хочуть завжди тримати руку на пульсі ринку праці

✅ Представників всіх професій, які хочуть ефективніше та швидше працевлаштовуватись та мати доступ до кращих кар’єрних можливостей

Після реєстрації на вебінар, ви маєте отримати листа на електронну пошту. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації або нагадування про вебінар – напишіть нам на info@grc.ua або на сторінку у Фейсбук.

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии