Статьи

Вмикай талант на повну та отримуй підвищення зарплати

Розмова про підвищення зарплати для багатьох – складна задача. З одного боку, звичайно, ми всі хочемо отримувати гідну та мотивуючу фінансову винагороду за свою роботу. Але з іншого – нам буває складно підняти цю тему з роботодавцем.

На безкоштовному вебінарі проекту grc.ua | grc Talent ON ми розповідали, як правильно себе оцінити, яку роль тут відіграє психологічний настрій та як «налаштувати» себе на кращу заробітну плату.

Юлія Дрожжина, керівниця експертно-аналітичного центру кадрового порталу grc.ua | grc, зазначила, що найзатребуваніші навички найближчого майбутнього – це вміння вирішувати комплексні завдання, критичність мислення, креативність, навички успішної комунікації, емоційний інтелект, вміння робити висновки і приймати рішення, гнучкість мислення. Володіння ними доводить роботодавцю, що ви розумієте виклики сучасного світу і готові їх приймати. А значить – гідні більшої зарплати. Звичайно, що володіння будь-якими навичками має бути не декларативним, а реальним.

Людмила Сульженко, начальниця відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості, розповіла, що під час розмови про підвищення заробітної плати варто одягнути «корсет впевненості»: зібратись з силами і не нервувати, глибоко подихати, посміхнутись, вирівняти спину.

Ольга Мирошниченко, HR Business Partner SBTech, зазначила, що, можливо, вам складно поговорити з роботодавцем про підвищення зарплати тому що у вас … Синдром самозванця. Це таке психологічне явище, при якому людина не здатна приписати свої досягнення власним якостям, здібностям і зусиллям. Його симптоми:

  • Відчуття себе облудником! Страх викриття і страх провалу
  • Пояснення своїх успіхів удачею або іншими зовнішніми причинами. Страх, що наступного разу не пощастить
  • Знецінення своїх успіхів

Як боротись з цим Синдромом – читайте у презентації Ольги.

Марія Ульман, практикуючий консультант та психотерапевт, звернула увагу, що на рішення роботодавця, чи підвищувати вам зарплату, окрім ваших компетенцій, впливає і ваш внутрішній посил. Якщо ззовні не видно, що ви думаєте, то те, як ви себе відчуваєте, видно. Людський мозок величезна аналітична машина. І підсвідомо роботодавцю зрозуміло, чи ви впевнені у собі, як ви себе оцінюєте i чи можна на вас "їздити". Ваша мiмiка та пантомiка, жести та пози видають назовні все, що всередині. Цей процес несвідомий. Тому вчити, як ховати емоції i внутрішній світ, марно. Корисно налагодити те, що всередині.

Як це зробити – дивіться у презентації Марії.

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии