Статьи

Премія HR-бренд Україна 2019 – знакова HR-подія року

Зовсім скоро у Києві відбудеться підсумкова кейс-конференція «Премія HR-бренд Україна 2019: інновації, тренди та кращі рішення роботодавців» та церемонія нагородження переможців Премії.

У четвер, 12 грудня, у Mercure Kyiv Congress (Київ, вул. Вадима Гетьмана 6) відбудеться головна подія HR-галузі - IX підсумкова кейс-конференція та церемонія нагородження Премії HR-бренд Україна 2019. Організатор заходу – grc.ua | grc.

Традиційно на заході будуть представлені кращі практики зі сфери управління людськими ресурсами, мотивації і підвищення лояльності персоналу. Всього в 4 номінаціях візьмуть участь понад 40 проектів.

У найближчому майбутньому всі бізнес-процеси загалом та HR-сферу зокрема об’єднає гуманізація. Саме тому вже зараз компанії ставлять у пріоритет побудову довгострокових відносин зі співробітниками, їхнє безперервне навчання та індивідуальний підхід, який враховуватиме прагнення та мотивацію кожного.

Кейс-конференція покликана ознайомити спільноту з дієвими проектами та компаніями, які досягли найбільших успіхів у цьому контексті, й дати орієнтири для розвитку HR-галузі та побудови бренду компаній як роботодавців.

У програмі – панельні дискусії та виступи ТОП-менеджерів і HR-експертів з актуальних питань ринку праці, більше 40 презентацій кейсів номінантів Премії HR-бренд 2019.

Автори проектів поділяться своїм досвідом:

  • Створення сучасних систем навчання та розвитку персоналу
  • Трансформації корпоративної культури для досягнення бізнес-цілей та реалізації стратегії бізнесу
  • Побудови бренду роботодавця та HR-маркетингу в дії
  • Залучення молоді та допомоги їй у реалізації свого потенціалу в Україні
  • Підвищення привабливості галузі та престижності робочих професій
  • Залучення талантів та управління їх залученістю
  • Створення умов для волонтерського руху для розвитку талантів компанії

Кульмінація заходу – церемонія нагородження найвизначніших проектів 2019 року.

Серед номінантів (в алфавітному порядку): 4Service Ukraine, Coca-Cola HBC Ukraine Armenia Moldova, Danone, DataArt, DEVELOR UKRAINE, Domino's Pizza Ukraine, EPAM Ukraine, GlobalLogic Ukraine, Innovecs, JYSK, lifecell, moneyveo, Nexia DK, Pepsico, Roche Ukraine, Samsung R&D Institute Ukraine, SAYENKO KHARENKO NewLaw, SkyUp Airlines, Smart Solutions, SoftServe, Inc., StarLightMedia, Syngenta, Ubisoft, Агропромхолдинг «АСТАРТА-КИЇВ». Ашан Рітейл Україна, БАКАРДІ-МАРТІНІ ЮКРЕЙН, ВОЛЯ, ГК «АЛЛО», Група Компаній «ЛІГА», Датагруп, Джонсон і Джонсон Україна, Інтерпайп, ІТ-Інтегратор, КРЕДОБАНК, Маріупольська міська рада, Національни банк України, ПриватБанк, Укренерго, Укрзалізниця.

Таке різноманіття галузей та форм власності серед номінантів доводить: робота з брендом роботодавця стає стратегічним завданням бізнесу, незалежно від капіталу, розміру компанії та інвестицій.

Партнери заходу: Укртелеком, Брейн Сорс Інтернешнл, ГК Верес, Mira Top Recruiting, ЛЮКСОПТИКА, Mars Incorporated, Jansen Capital Management, «Хлібні інвестиції», «Оріфлейм», «5 канал».

Інформаційні партнери: Європейська Бізнес Асоціація, Бізнес радіо BRG, Букви, AgroPortal.ua, Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs], журнал Бізнес, РБК-Україна.

Про Премію HR-бренд Україна:

Премія HR-бренд Україна – це унікальний конкурс HR-кейсів, покликаний виявити актуальні тенденції та нові, ефективні ідеї, що з'являються в цій сфері; дати змогу детально вивчити інструменти, які компанії-лідери використовували протягом останнього року.

Претендентом на отримання Премія HR-бренд Україна може стати без винятку будь-яка компанія: прийом заявок від претендентів базується на принципі самовисування. Переможців визначає суддівська колегія, яка формується з визнаних експертів у галузях HR, кадрового консалтингу, бізнесу та побудови брендів. Журі конкурсу складається з 10 осіб, і його склад змінюється щорічно.

Вакансии дня

Комментарии