Статьи

Age Diversity: як роботодавцю завоювати пошукачів будь-якого віку

Перший грудневий вебінар проекту Рекруторія був присвячений результатам спільного дослідження Academy DTEK та grc.ua | grc «Формула Поколінь: Цінності та мотиви сучасних генерацій».

Юлія Дрожжина, керівниця експертно-аналітичного центру кадрового порталу grc.ua | grc, та Олена Васильченко, соціолог-аналітик експертно-аналітичного центру кадрового порталу grc.ua | grc, розповідали про те, що важливо для представників різних поколінь при виборі роботи, як вони хочуть навчатись та якого керівника хотіли б мати.

ЧОМУ ВАЖЛИВО АНАЛІЗУВАТИ ЦІННОСТІ ПОКОЛІНЬ

Згідно з дослідженням grc.ua | grc «HR-персона» 2019, найгострішими викликами ринку праці наразі є трудова міграція (57%), залучення талантів (36%), різниця поколінь (17%) тощо. І вирішення цих задач багато в чому лежить у площині розуміння потреб пошукачів. Чому вони їдуть за кордон, а що може підштовхнути їх реалізовувати свій потенціал в Україні? Чому одна й та сама вакансія виглядає привабливо в очах представника покоління X, а от міленіал пройде повз неї і навіть не помітить?

Зараз на ринку праці одночасно представлені 4 покоління. І для створення ціннісного профілю (EVP) роботодавцям важливо враховувати як базові пріоритети, які визначають для себе представники всіх поколінь, так і ті, які притаманні конкретному поколінню.

Age Diversity: як роботодавцю завоювати пошукачів будь-якого віку

ЩО ПОКОЛІННЯ ЦІНУЮТЬ У РОБОТІ

Відповідаючи на запитання, що для респондентів важливо в роботі, представники всіх поколінь на перше місце поставили мотивуючу зарплату. А от інші позиції у ТОП-5 критеріїв різняться. Так, наприклад, представники поколінь Y та Z виглядають досить прагматичними: вони говорять про важливість кар’єрного та особистісного зростання, можливостей для навчання. Для Z у лідируючу п’ятірку увійшли колеги, з якими комфортно спілкуватись, а для міленіалів – баланс між роботою та особистим життям. Офіційний статус роботи увійшов у ТОП-5 критеріїв тільки для представників покоління X.

Детальніше про те, як завоювати пошукачів будь-якого віку, дивіться у презентації спікерок >>>

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии