Статьи

Обирай найбажанішого роботодавця України 2019!

Увага: важливі новини!

«Рейтинг роботодавців України» 2019, який організовує grc.ua | grc виходить на фінішну пряму.

Ми вже провели першу хвилю опитування та визначили, як пошукачі приймають рішення про роботу, що їх мотивує, з яких джерел черпають інформацію про роботодавців, з якими труднощами у працевлаштуванні стикаються тощо.

Наразі, хочемо долучити вас, пошукачі та потенційні працівники, до 2 хвилі опитування Рейтингу роботодавців 2019: відмічайте у галузевих списках ті компанії, які ви вважаєте кращими роботодавцями України.

Важливо розуміти, що пошукачами в даному контексті є всі ми. Оскільки кожен, так чи інакше, присутній на ринку праці, і незалежно від актуального статусу працевлаштування, формує цей ринок словом, ділом, а головне – вибором.

Тож пропонуємо вам обрати у кожній галузі ті компанії, які можна назвати привабливими роботодавцями: лідерами ставлення до людей, провідниками передових HR-практик, роботодавцями мрії.

Паралельно ми плануємо спитати думку експертів ринку праці, і на виході отримати імена ТОП-роботодавців країни і кожної галузі, а також критерії, за якими пошукачі визначають кращих роботодавців.

Отже, з 5 грудня по 29 лютого запрошуємо вас, ваших колег, друзів зробити свій вибір та назвати найбажаніших роботодавців України 2019

За результатами рейтингу заплановано круглий стіл з провідними роботодавцями України, експертами ринку праці та прес-конференція для ЗМІ.

P.S Детальніше про першу хвилю дослідження було у нашому попередньому матеріалі.

Вакансии дня

Комментарии