Статьи

Проект Talent ON – у числі переможців III загальноукраїнського конкурсу кращих проектів у сфері освіти дорослих

За результатами загальноукраїнського конкурсу кращих проектів у сфері освіти дорослих, який проводиться Українською асоціацією освіти дорослих та Представництвом DVV International в Україні, проект Talent ON посів третє місце у номінації «Кращий освітній проект, спрямований на сприяння працевлаштуванню або розвиток соціального підприємництва».

Комісія оцінювала проекти учасників конкурсу за наступними критеріями:

  • актуальність
  • інноваційність ідеї
  • соціальна значимість для регіону та цільової групи
  • відповідність проведених заходів зазначеній меті й завданням проекту
  • ефективність і дієвість інструментарію, використаного під час реалізації проекту
  • сталість проекту
  • можливість узагальнення та поширення досвіду реалізації проекту

Всього на участь в конкурсі було подано 37 робіт з різних регіонів України, з числа яких було обрано по три переможці у чотирьох номінаціях.

Проект Talent ON, організатором якого є grc.ua | grc, посів III місце у номінації «Кращий освітній проект, спрямований на сприяння працевлаштуванню або розвиток соціального підприємництва».

Проект Talent ON – у числі переможців III загальноукраїнського конкурсу кращих проектів у сфері освіти дорослих

Основна мета проекту:

Підвищення кар’єрної грамотності пошукачів. Універсальні інструменти пошуку роботи (такі як, наприклад, ефективне резюме), особливості побудови кар’єри в окремих галузях (банківська справа, IT, медіа, ритейл тощо), сучасні тенденції та майбутнє ринку праці – про все це на заходах проекту розповідають HR-експерти українських і міжнародних компаній.

Проект Talent ON – у числі переможців III загальноукраїнського конкурсу кращих проектів у сфері освіти дорослихgrc.ua | grc – перший job-портал, який запустив проект для пошукачів. Він покликаний допомогти в якісній побудові свого кар’єрного шляху. Ми говоримо про те, як грамотно скласти резюме, супровідний лист, підготуватися до співбесіди, подолати страхи чи стереотипи тощо. Унікальність проекту – в його спікерах. Адже саме рекрутери – та перша точка дотику з потенційним роботодавцем. І комунікація з ними часто буває визначальною. Ми створили майданчик спілкування пошукачів та HR-ів, експертів ринку праці. Такий двосторонній діалог на наших заходах – це можливість обмінятися цінною інформацією. Пошукачі отримують відповіді на гострі питання, а роботодавці – розуміють болі пошукачів. Це ще й формує етичну складову на ринку праці. Нагорода в цьому конкурсі – визнання значимості проекта для суспільства.
Вікторія Пилипенко, керівниця проекту Talent ON

За неповний рік у рамках Talent ON було проведено майже 20 заходів, серед яких – спільні активності з фондом «Життєлюб» та проектом «Трудолюб», Київським міським центром зайнятості. І наступного року організатори проекту планують нарощувати обороти, збільшувати кількість партнерів, обговорювати нові актуальні теми працевлаштування.

Адже ми впевнені: талант є в кожного, просто іноді треба допомогти його ввімкнути!

Вакансии дня

Комментарии