Статьи

Talent ON: вебінар «Звільнення: що далі? Шукаємо роботу разом» – 18/12/19

Talent ON: вебінар «Звільнення: що далі? Шукаємо роботу разом» – 18/12/19

Пошук нової роботи – стресовий період для будь-якої людини. На спільному безкоштовному вебінарі Центру зайнятості та проекту Talent ON від grc.ua | grc ми поговоримо, як використовувати основні інструменти працевлаштування: як відкоригувати резюме у відповідності до сучасних вимог ринку праці, навіщо потрібно портфоліо та як підгодовуватись до співбесіди. А ще – які спеціалісти зараз користуються найбільшим попитом, які універсальні навички цінуються роботодавцями та в чому полягають особливості пошуку роботи зрілими пошукачами.

Дата та час заходу:

18 грудня о 16:00

Захід відбуватиметься в онлайн-форматі

Спікерки вебінару:

Інна М'якота – начальник відділу організації профорієнтації Київського міського центру зайнятості

Оксана Шубіна – заступник начальника відділу організації профорієнтації Київського міського центру зайнятості

Домініка Іванова-Бекар – HR експерт з 15-ти річним управлінським досвідом на посадах HRD у національних та міжнародних компаніях

Юлія Дрожжина – керівниця експертно-аналітичного центру grc.ua | grc

Після реєстрації на вебінар, ви маєте отримати листа на електронну пошту. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації або нагадування про вебінар – напишіть нам на info@grc.ua або на сторінку у Фейсбук.

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии