Статьи

Молоді в IT: на що можуть розраховувати кандидати без досвіду

Більше за все зацікавлені у пошукачах-початківцях IT-компанії – ними було розміщено більш ніж кожну п’яту пропозицію про роботу для кандидатів без досвіду. Такий результат показав аналіз вакансій, розміщених на grc.ua | grc протягом 2019 року.

Експерти grc.ua | grc розповідають, які саме пропозиції про роботу в цій галузі можна було знайти початківцям.

ЯКУ РОБОТУ ПРОПОНУВАЛИ

Досить великі шанси у пошукача-початківця були влаштуватись працювати в IT-компанію у відділ продажів (15% вакансій) та адміністративний відділ (11%). Проте найчастіше молодим фахівцям без досвіду роботи IT-компанії пропонували працювати за профілем діяльності – на IT-спеціальності припадало трохи більше чверті (26%) всіх розміщених вакансій. Серед них майже кожна п’ята стосувалась розробників ПЗ (18%), 15% – спеціалістів відділу підтримки (Helpdesk). Приблизно 4-6% пропозицій про роботу в IT-спеціальності для пошукачів без досвіду припадало на інженерів, системних адміністраторів, спеціалістів CRM систем, аналітиків, web-інженерів, розробників ігрового ПО.

СКІЛЬКИ ГОТОВІ ПЛАТИТИ ПОШУКАЧАМ БЕЗ ДОСВІДУ?

Майже у половині (46%) вакансій від IT-компаній для спеціалістів без досвіду йшлося про заробітну плату від 10 000 до 11 500 грн. Таку зарплату могли отримувати спеціалісти технічної підтримки, Junior C++ розробники, інженери технічної підтримки тощо.

Трохи менше, ніж у третині (31%) пропозицій про роботу, фігурували зарплати від 11 600 до 17 400 гривень. На неї могли претендувати, наприклад, аналітики CRM-систем, web-розробник-стажер (PHP, JS), асистент акаунт-менеджера тощо.

А от найбільші зарплати (від 29 100 до 50 000 гривень) можна було знайти лише в 4 пропозиціях про роботу зі ста. У них роботодавці шукали розробників Python/Django, Angular/Frontend тощо або, наприклад, спеціалістів служби підтримки зі знанням англійської (upper intermediate) та китайської на рівні 5-6 hsk.

Молоді в IT: на що можуть розраховувати кандидати без досвіду

Нагадаємо, що згідно з дослідженням «HR-персона» 2019 абсолютна більшість респондентів (52%) з числа представників HR-спільноти активно працює зі студентами.

Більше третини з них – співпрацює з вищими навчальними закладами, 29% організовує програми стажувань, а чверть – бере участь в ярмарках вакансій. Серед інших варіантів взаємодії зі студентами, які згадали респонденти: Дні відкритих дверей у компанії, екскурсії, гнучкий графік роботи, пошук за допомогою спеціальних платформ, спільні заходи, волонтерські програми та спеціальні програми.

Молоді в IT: на що можуть розраховувати кандидати без досвіду
Вакансии дня

Комментарии