Статьи

Talent ON: «У новий рік з новими можливостями!» – V лекція для БФ «Життєлюб» – 30/01/20

Talent ON: «У новий рік з новими можливостями!» – V лекція для БФ «Життєлюб» – 30/01/20

Новий рік прийнято починати з реалізації нових проектів і планів, з вирішення нових завдань. А як щодо того, щоб почати 2020 з нової роботи?

В рамках проекту Talent ON ми знову зустрінемось з підопічними з благодійного фонду «Життєлюб» та учасниками проекту «Трудолюб», щоб поговорити про те, як змінити стратегію пошуку роботи, резюме та супровідний лист, щоб відрити для себе нові можливості на ринку праці.

Коли:

30 січня 2020 року, четвер, о 10:00

Тема:

У новий рік з новими можливостями!

Про що ми говоритимемо на зустрічі:

• Домініка Іванова-Бекар – HR експерт з 15-ти річним управлінським досвідом на посадах HRD у національних та міжнародних компаніях

• Юлія Дрожжина, керівниця експертно-аналітичного центру grc.ua | grc, розкаже про основні сучасні вимоги до резюме та на конкретних приклад продемонструє найтиповіші помилки. А ще – розповість, які навички є найзатребуванішиим серед роботодавців та де ними оволодіти.

• Інна Кравченко, консультант з Executive Search в grc.ua | grc, кар'єрний тренер, поділиться порадами, що варто зробити перед початком пошуку роботи, як провести ревізую особистих ресурсів та як підготувати відповіді на стереотипні заперечення рекрутерів.

Хочете бути в курсі всіх подій проекту Talent ON, щоб мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на канал проекту!

Вакансии дня

Комментарии