Статьи

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Підбір за компетенціями: як він працює на практиці» – 13/02/2020

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Підбір за компетенціями: як він працює на практиці» – 13/02/2020

Коли:

13 лютого 2020 року о 16:00

Тема:

Підбір за компетенціями: як він працює на практиці

Спікерка:

Алла Бойко, HRD Domino's Pizza

Алла – експертка HR-галузі із досвідом 15+ років. За її плечима – робота у банківському секторі, дистрибуції, виробництві, HoReCa у якості HRD. Має досвід створення та управління рекрутинговим агентством. Серед професійних досягнень Алли створення прозорої системи кар'єрного просування, створення та управління системою KPI's, створення комплексної системи оцінки компетенцій.

У 2019 році разом із командою здобула І місце у номінації «Столиця» Премії HR-бренд Україна за проект Domino’s Business School.

Про що цей захід:

Інтерв'ю за компетенціями – метод, який активно використовують при підборі персоналу на різні позиції. І він вимагає від рекрутера серйозної підготовки і професійного досвіду. На вебінарі ми розглянемо практичні кейси по виявленню рівня компетенцій та алгоритм техніки розробки індикаторів поведінки, розповімо, як відкоригувати запитання на виявлення компетенцій.

Основні тези вебінару:

✅ Особливості інтерв’ю по компетенціям

✅ Техніки задавання питань

✅ Аналіз моделі поведінки

Вебінар безкоштовний. Реєстрація обов’язкова. Тривалість вебінару – 1,5-2 години. Ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії, тож залучайте і ваших колег!

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

До зустрічі на вебінарі у четвер, 13 лютого, о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии