Статьи

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Оцифрування рекрутменту та адаптації» – 23/01/2020

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Оцифрування рекрутменту та адаптації» – 23/01/2020

Коли:

23 січня 2020 року о 16:00

Тема:

Оцифрування рекрутменту та адаптації

Спікерка:

Інна Кравченко, консультант з Executive search в grc.ua | grc та кар'єрний тренер

За плечима Інни – 15 років в HR-галузі та понад 300 успішних кейсів аудиту та налаштування процесів пошуку та оцінки ключового персоналу. Втілення HR analytics у робочі процеси (рекрутинг, онбординг, адаптація, утримання, навчання, event-менеджмент).

Про що цей захід:

HR-аналітика та оцифрування процесів – одні з головних трендів галузі останнього року та найближчого майбутнього. Адже успіху зможуть досягти лише ті компанії, в яких рішення ухвалюються на основі конкретних даних. І зібрати потрібну інформацію – це лише півділа. Головне – вміти її використовувати, робити з неї висновки та відповідно до них корегувати свою стратегію. На вебінарі на прикладах реальних кейсів ми розглянемо, що, як та навіщо аналізувати у контексті рекрутменту та адаптація персоналу.

Основні тези вебінару:

✅ Коли та кому є сенс робити аналітику

✅ Що та як міряти

✅ Як робити аналіз даних

✅ Що робити з аналізом

Корисний бонус для слухачів: чеклист та готові excel-шаблони для побудови аналітики процесу рекрутменту та адаптації.

Вебінар безкоштовний. Реєстрація обов’язкова. Тривалість вебінару – 1,5-2 години. Ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії, тож залучайте і ваших колег!

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

До зустрічі на вебінарі у четвер, 23 січня, о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии