Статьи

Розвивайся з Рекруторією 2020. Анонс вебінарів у січні

23 січня

Вебінар «Оцифрування рекрутменту та адаптації»

HR-аналітика та оцифрування процесів – одні з головних трендів галузі останнього року та найближчого майбутнього. Адже успіху зможуть досягти лише ті компанії, в яких рішення ухвалюються на основі конкретних даних. І зібрати потрібну інформацію – це лише півділа. Головне – вміти її використовувати, робити з неї висновки та відповідно до них корегувати свою стратегію. На вебінарі на прикладах реальних кейсів ми розглянемо, що, як та навіщо аналізувати у контексті рекрутменту та адаптація персоналу.

29 січня

Вебінар «Total Rewards: Системний підхід до управління винагородою»

Як мотивувати та винагороджувати своїх співробітників так, щоб побудувати з ними довгострокові відносини, засновані на взаємній лояльності? На вебінарі ми детально розглянемо елементи Total Rewards, системи залучення, утримання і мотивації працівників, заснованої на їх потребах, з прикладами впровадження та управління змінами. Також ми проаналізуємо кейс Національного банку з впровадження кожного з елементів: грейдування посад, управління ефективністю, системи розвитку працівників тощо.

Вебінари безкоштовні. Реєструйтеся та запрошуйте до реєстрації колег, ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії.

Вже відкрито реєстрацію на вебінар у лютому на тему: «Підбір по компетенціям: як він працює на практиці». Разом із спікеркою Аллою Бойко, HRD Domino's Pizza, ми розглянемо практичні кейси по виявленню рівня компетенцій та алгоритм техніки розробки індикаторів поведінки, розповімо, як відкоригувати запитання на виявлення компетенцій.

Подробиці та реєстрація на вебінар за посиланням.

Тривалість кожного вебінару – 1,5-2 години.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии