Статьи

Вмикай талант на повну. Заходи проекту Talent ON 2020: зимовий сезон

В рамках розвиваючого проекту для пошукачів Talent ON ми підготували для вас серію нових заходів

30 січня, четвер

V лекція для підопічних БФ «Життєлюб» – «У новий рік з новими можливостями!»

Новий рік прийнято починати з реалізації нових проектів і планів, з вирішення нових завдань. А як щодо того, щоб почати 2020 з нової роботи? В рамках проекту Talent ON ми знову зустрінемось з підопічними з благодійного фонду «Життєлюб» та учасниками проекту «Трудолюб», щоб поговорити про те, як змінити стратегію пошуку роботи, резюме та супровідний лист, щоб відрити для себе нові можливості на ринку праці.

12 лютого, середа

Вебінар «Стажування та резюме – перші кроки до успішної кар'єри»

На безкоштовному вебінарі проекту Talent ON ми розкажемо, як скласти перше CV, знайти підходящу програму стажування та податись на неї, а головне – як отримати бажане місце!

18 лютого, вівторок

Вебінар «Капіталізація та розвиток кар'єри HR-фахівця»

Ви знали, що сфера «Управління персоналом» увійшла в ТОП-10 профсфер з найкращою динамікою зарплатних пропозицій у вакансіях? Але статистика – це добре, проте, на жаль, реальний стан речей може бути менш оптимістичний. На черговому вебінарі проекта Talent ON ми поговоримо про те, як HR-фахівцю зробити прорив у кар’єрі та підвищити капіталізацію своєї роботи.

27 лютого, четвер

Вебінар «Резюме та навички, які дозволять претендувати на більшу зарплату»

Ваша зарплата вас не влаштовує? Прийшов час це змінити. На безкоштовному вебінарі проекту Talent ON від grc.ua | grc ми розповімо, які зараз панують тенденції на ринку праці, як отримати вигідний офер та краще «продати».

Слідкуйте за анонсами інших вебінарів на сайті.

Вебінари безкоштовні, а реєстрація обов`язкова.

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии