Статьи

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Співбесіди: економимо ресурс рекрутера» – 26/02/2020

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Співбесіди: економимо ресурс рекрутера» – 26/02/2020

Коли:

26 лютого 2020 року о 16:00

Тема:

Співбесіди: економимо ресурс рекрутера

Спікерка:

Марія Квітка, начальниця відділу з підбору персоналу (Head of recruitment) Укрнафта

Марія – експерт HR-галузі з більш ніж 6-річним досвідом роботи. Марія займалася пошуком та підбором керівників вищої ланки у executive search агенстві, має досвід роботи у великій міжнародній компанії, де закривала важкі та рідкісні вакансії. Останні кілька років займається побудовою функції рекрутменту всередині найбільшої нафтовидобувної компанії України.

Про що цей захід:

Вислів про те, що час – найцінніше, що у нас є, можливо трохи і банальний. Але від того він не стає менш актуальним! Як додати ще пару годин у добу ми, на жаль, не знаємо. Але знаємо, як зекономити час рекрутера за допомогою правильної та структурно проведеної телефонної співбесіди. На вебінарі ми поговоримо про це, а ще розкажемо, які теми краще обговорити одразу під час телефонної розмови та як проговорити чутливі питання, на які не завжди готові відповідати люди при першому спілкуванні.

Основні тези вебінару:

1. Оцінка кандидата рекрутером – етапи та корисні поради

2. Телефонний скрінінг

2.1. Мета телефонного срінінгу

2.2. Етика спілкування

2.3. Структура

2.4. Лайфхаки

3. Особиста співбесіда

3.1. Види співбесід

3.2. Структура співбесід

3.3. Надання зворотного зв’язку

3.4. Лайфхаки

4. Результати оцінки

Вебінар безкоштовний. Реєстрація обов’язкова. Тривалість вебінару – 1,5-2 години. Ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії, тож залучайте і ваших колег!

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

До зустрічі на вебінарі у середу, 26 лютого, о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии