Статьи

Talent ON: вебінар «Капіталізація та розвиток кар'єри HR-фахівця» – 18/02/2020

Talent ON: вебінар «Капіталізація та розвиток кар'єри HR-фахівця» – 18/02/2020

Ви знали, що сфера «Управління персоналом» увійшла в ТОП-10 профсфер з найкращою динамікою зарплатних пропозицій у вакансіях? Але статистика – це добре, проте, на жаль, реальний стан речей може бути менш оптимістичний.

На черговому вебінарі проекта Talent ON ми поговоримо про те, як HR-фахівцю зробити прорив у кар’єрі та підвищити капіталізацію своєї роботи.

Дата та час заходу:

18 лютого о 16:00

Захід відбуватиметься в онлайн-форматі

Розглянемо такі питання:

✅ Оптимальна періодичність зміни роботи та її вплив на вартість HR-фахівця

✅ Які проекти і завдання найбільшим чином капіталізують HR-фахівця на ринку праці

✅ Три експертизи, які надають досвіду HR-а унікальності і підвищеної вартості

✅ Фактори, які «затримують» вартість HR-фахівця на ринку

✅ Огляд професійних профілей та професійних деструкторів для HR по сфері діяльності (in house, external consultant), кар'єрні переходи

✅ Огляд профілів і ключових компетенцій за сферами бізнесу: ІТ, B2B інжиніринг та технічні продажі, ритейл, FMCG, e-commerce

✅ Огляд профілів, ключових навичок та компетенцій за функціоналом: рекрутинг, дженералісти, внутрішні комунікації і корпоративна культура, С&B і відділ кадрів, навчання та розвиток персоналу.

Спікери вебінару:

Олександр Шевченко

Олександр – практик HR-галузі з 9-річним досвідом роботи (у галузях IT, E-commerce, Retail, B2B, HR-консалтинг, міжнародний юридичний консалтинг). Олександр є сертифікованим фахівцем з оцінки та мотивації персоналу, кар'єрним консультантом для HR-фахівців, автором багатьох статей на HR-тематику, автором курсів підвищення кваліфікації.

Інна Кравченко

Інна – консультант з Executive Search в grc.ua | grc та кар'єрний тренер. За плечима Інни – 15 років в HR-галузі та понад 300 успішних кейсів аудиту та налаштування процесів пошуку та оцінки ключового персоналу.

Після реєстрації на вебінар, ви маєте отримати листа на електронну пошту. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації або нагадування про вебінар – напишіть нам на info@grc.ua або на сторінку у Фейсбук.

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии