Статьи

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Аудит вакансії: покроковий план закриття» – 09/04/2020

Запрошуємо приєднатись до чергового вебінару у рамках проєкту «РЕКРУТОРІЯ»
Спікерка: Наталія Слинько
Спікерка: Наталія Слинько
Executive search консультант в hh.ua | grc.ua
РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Аудит вакансії: покроковий план закриття» – 09/04/2020

Коли:

9 квітня 2020 року о 16:00

Тема:

Аудит вакансії: покроковий план закриття

Спікерка:

Наталія Слинько, Executive search консультант в grc.ua | grc.ua.

Наталія – експертка з пошуку та оцінки ТОП менеджерів, маю досвід роботи майже з усіма галузями. Провела декілька десятків тисяч співбесід, знайшла більше 300 професіоналів для компаній.

Про що цей захід:

Опинились у парадоксальній ситуації, коли всі навколо кричать, що конкуренція на ринку праці зростає і претендентів на одну пропозицію про роботу стає все більше, але знайти потрібного спеціаліста все ніяк не вдається? Можливо, справа у вашій вакансії? На вебінарі спікерка допоможе HR-менеджерам знайти причини, чому вакансія довго не закривається, та дасть інструменти для виправлення ситуації. А керівники та власники бізнесу отримають інструмент, який допоможе оцінити роботу HR-менеджера чи рекрутера щодо незакритих вакансій.

А ще серед тих, хто заповнить до 3 квітня форму, Наталія обере декількох учасників, чиї вакансії проаналізує прямо на вебінарі.

Основні тези вебінару:

✅ Аудит вакансії – пошук причин, чому вакансія не закриється ніколи

✅ Як підготуватися до пошуку співробітника

✅ Чи винен рекрутер\HR спеціаліст в незакритих вакансіях?

✅ План проведення аудиту вакансії

✅ Чому аналітика вас врятує?

Щоб надіслати свою вакансію на аудит та отримати рекомендації для покращення не забудьте заповнити до 3 квітня форму. Оскільки час вебінару обмежений, серед усіх, хто заповнить форму, буде обрано декілька учасників.

Вебінар безкоштовний. Реєстрація обов’язкова. Тривалість вебінару – 1,5-2 години. Ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії, тож залучайте і ваших колег!

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

До зустрічі на вебінарі у четвер, 9 квітня, о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии