Статьи

Кого скоротили за карантин та яку роботу почали шукати із його послабленням

Травень ознаменувався послабленням карантину та новим сплеском пошукацької активності. Так, згідно з аналізом бази grc.ua, цікавитись новою роботою стало на 20% більше спеціалістів, ніж у квітні. Розповідаємо, які саме пропозиції шукали пошукачі та як пов'язана їх активність зі скороченнями.

Висока активність - ознака масових звільнень?

Карантин дуже швидко відобразився на ринку праці, зокрема на пошукачах. Вже у перші два тижні режиму обмежень їх активність виросла майже на 60%. У середині квітня запит на зміну працедавця з боку спеціалістів дещо впав – у межах 10-13%. Проте вже у травні активність знову виросла: на 20% в порівнянні з квітнем та на 5% в порівнянні з березнем.

Проте важливо розуміти, що активна позиція на ринку праці з боку спеціалістів не завжди пов’язана з відсутністю місця роботи. Так, згідно з опитуванням, проведеним серед користувачів порталу grc.ua, скорочено було 6% респондентів. Серед них: HR-менеджери, маркетологи, IT-спеціалісти, адміністративний персонал, працівники сфери HoReCa, спеціалісти з продажів тощо. Цікаво, що така картина близька до результатів іншого дослідження, “HR в період пандемії”, яке нещодавно провели видання «БІЗНЕС» спільно з grc.ua та KPMG Ukraine. Учасники опитування, представники бізнесу та роботодавців, повідомили: вже скоротили персонал 7,6% компаній. А от ще 21% роботодавців не відкидають можливості звільнень у найближчі 1-2 місяці.

Хоча абсолютній більшості (71%) роботодавців вдалось зберегти природну плинність кадрів, в плані матеріальної мотивації співробітників ситуація складніша: у найближчі місяці 35,2% роботодавців збираються зменшувати розмір оплати праці, тоді як 64,7% відповіли, що залишать у майбутньому існуючий рівень. Проте, разом з цим, майже половина респондентів повідомила, що матеріальна мотивація працівників вже була скорочена.

IT, продажі та керівні посади - робота, яка зараз цікавить

Сукупність вищенаведених факторів стала причиною того, що протягом всього карантину спеціалісти активно цікавляться новою роботою. Наприклад, у середині березня в 2-3 рази збільшилась кількість резюме пошукачів у профсферах «Топ-менеджмент», «Виробництво», «Юриспруденція», «ІТ, телеком», «Бухгалтерія». У середині квітня активнішу позицію зайняли викладачі та репетитори, журналісти, маркетологи та PR-ники, робітничий персонал.

Станом на середину травня зростання кількості резюме відбулось майже в усіх профсферах. Якщо ТОП-10 за кількістю CV залишився незмінним з початку карантину, то найбільш динамічно протягом середини травня розвивались такі профсфери, як «Банки», «Туризм, готелі, ресторани», «Вищий менеджмент», «Бухгалтерія», «Юристи». Кількість резюме за цими спеціальностями зросла більше, ніж на 30%.

Час развіртулізуватись?

У травні пошукачі продемонстрували і більшу готовність повертатись до стін офісів. Так, якщо у квітні дистанційну роботу шукали 20% пошукачів, то у квітні – 17%. А, наприклад, до карантину на цей графік роботи припадало 15% резюме.

Хоча, як показує опитування, проведене серед користувачів порталу grc.ua, майже кожен п’ятий (21%) респондент вважає: небезпека вірусу ще не минула, а тому відміняти віддалений формат ще зарано. Трохи менше (19%) учасників зізнаються, що працювати вдома їм незручно. А тому вони воліли б якнайшвидше повернутись в офіси.

Кого скоротили за карантин та яку роботу почали шукати із його послабленням
Вакансии дня

Комментарии