Статьи

Вебінар «Почни спочатку: як змінити професію та розпочати кар’єрний шлях з нуля»

Вебінар «Почни спочатку: як змінити професію та розпочати кар’єрний шлях з нуля»

«Останніми роками працював за іншою спеціальністю. У даній спеціальності досвіду немає», – все частіше у резюме можна знайти подібну фразу. Вигорання, стрес, відсутність гідної матеріальної мотивації та перспектив, нехтування профорієнтацією на початку кар’єри – все це призводить до того, що ми починаємо задумуватись над зміною своєї професії або переходом в іншу сферу.

На безкоштовному вебінарі 17 червня, в рамках проєкту TalentON, ми розкажемо, чи реально зараз змінити роботу чи навіть професію, як цьому може зарадити індивідуальна онлайн-профконсультація служби зайнятості та що робити, коли здається, що вже всі ідеї та ресурси розвитку кар’єри вичерпано.

Основні тези:

Спікерки:

Дата та час заходу: 17 червня, середа, о 16:00

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією ТУТ

Тривалість вебінару – 1-1,5 години.

❗ Після реєстрації на вебінар, ви маєте отримати листа на електронну пошту. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації або нагадування про вебінар – напишіть нам на 📧 info@grc.ua або 💬 на сторінку grc.ua - сайт з пошуку роботи

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON. Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии