Статьи

Про перший український подкаст для HR та майбутнє цієї сфери, – в інтерв’ю з PeopleForce

У травні 2020 року вийшов перший запис PeopleCast – першого українського подкасту про HR, ініціатором якого виступила компанія PeopleForce. Показово, що він був присвячений темі діджиталізації в HR та автоматизації бізнес-процесів. Адже коронакриза ще раз показала, що для бізнесу критично важливо йти шляхом цифровізації. Ми зустрілись з Анастасією Єфименко, керуючим партнером PeopleForce, щоб поговорити про те, як події останніх місяців і карантин змінили HR та бізнес загалом, які потреби зараз актуалізувались і на яке майбутнє варто чекати.

Розкажіть, будь ласка, про PeopleForce: чим займається компанія, які цілі перед собою ставить?

PeopleForce – це професійна HRM-система, яка допомагає будувати сильну корпоративну культуру в компанії, оптимізувати HR і рекрутинг-процеси за допомогою автоматизації і діджиталізації.

Основна мета її впровадження – дати HR-спеціалістам змогу сконцентруватись на роботі безпосередньо зі співробітниками, а не на рутині.

Ми віримо, що успіх компанії залежить, насамперед, від співробітників, які забезпечують рух бізнесу вперед, і від налагоджених процесів усередині компанії. Яким би якісним й унікальним не був продукт компанії, головну роль відіграють люди, які в ній працюють. Саме люди впливають на те, яким бізнес буде в майбутньому. Для досягнення цілей потрібні мотивовані співробітники, які залучаються до процесів компанії, турбуються про бізнес-цілі і їх досягнення, несуть цінності корпоративної культури. Рівень залученості співробітника безпосередньо впливає на ефективність його роботи, а в результаті – й на ефективність бізнесу загалом. Тому заради цього варто інвестувати в HR.

З точки зору вашої специфіки діяльності, як події останніх місяців і карантин змінили HR та бізнес загалом, які завдання стали більш актуальними, які відійшли на другий план?

Насамперед, варто зазначити, що карантин виявив, наскільки ефективні HR та бізнес-процеси в компаніях. Від цього залежить, як саме бізнес пережив кризу, чи вдалося швидко реагувати в нових умовах та робити необхідні зміни.

Щодо HR, то тут зміни точно йдуть на покращення. Останнім часом ми спостерігали підвищений інтерес до автоматизації бізнес-процесів. Під час карантину більшість компаній працювали віддалено, і бізнес потребував нових рішень.

Для багатьох компаній настали нелегкі часи, і вони стали ще більше потребувати досліджень «температури компанії». Фахівці почали слідкувати за рівнем задоволеності співробітників, використовуючи для цього eNPS-опитування. І наша платформа PeoplePulse стала чудовим помічником для компаній.

Також варто відзначити, що суттєво збільшився інтерес до проєктного менеджменту. Компанії активно ведуть облік, щоб розуміти, скільки часу потребують ті чи інші завдання, тому що деякі процеси суттєво змінились і виникла необхідність оптимізувати ресурси для збільшення ефективності роботи.

Як взагалі виникла ідея створення проєкту PeopleCast? В чому полягає його основна місія?

PeopleCast – це перший український подкаст про HR. Тут ми говоримо про людей, культуру, тренди в HR-індустрії та сучасні інструменти.

Місія проєкту – розвивати ринок HR в Україні, трансформувати ставлення до співробітників і зрозуміти, як формувати культуру продуктивності і зібрати свою dream-team на основі досвіду кращих компаній України. Спікери проєкту – власники бізнесу, HR-директори, HR Business Partners, експерти HR-ринку. Вони діляться професійними секретами та розповідають про нюанси роботи HR-сфери, про основні тренди, інструменти, проблеми та процеси.

Наша команда завжди прагнула покращити та полегшити HRM, тому особливу увагу ми приділяємо навчальному напрямку. Ще до запуску подкастів ми проводили безкоштовні вебінари у колаборації з запрошеними експертами. Наприкінці вебінару ми робили бліц-інтерв'ю та спілкувалися з HR-консультантами та провідними менеджерами компаній, які вже є нашими клієнтами. Цей формат бесіди виявився досить цікавим для глядачів, тому ми вирішили розширити його.

PeopleCast більше орієнтований на фахівців, які тільки прийшли в професію чи для досвідчених спеціалістів?

PeopleCast підійде тим, хто прагне отримувати нові знання, поглиблювати свій досвід та ознайомлюватись з досвідом колег, або розібратись у новій для себе темі. Проєкт орієнтований як на молодих фахівців, так і на досвідчених HR. PeopleCast – це подкаст про людей. Тому з ним варто ознайомитись не тільки HR-спеціалістам, а й іншим членам команд.

Чому ви сконцентрувались саме на форматі подкастів?

Про перший український подкаст для HR та майбутнє цієї сфери, – в інтерв’ю з PeopleForceФормат подкастів – це мейнстрім нашого часу, на Заході подкасти вже давно популярні, там колосальне споживання аудіоконтенту, тренд не пройшов і повз нас. Подкасти можна слухати в будь-який зручний час, на будь-якій платформі, і також це доступний контент для всіх. До того ж формат подкастів має особливу атмосферу, одна справа – читати статтю, а зовсім інша – живе спілкування, спікери діляться своїм досвідом, своїми знаннями, розповідають не тільки про успішні кейси, а й про труднощі, які виникли в реалізації, такий формат завжди викликає довіру й залучає слухачів.
Анастасія Єфименко

З ким уже встигли зробити випуски? З ким плануєте?

Ми вже випустили 4 подкасти й активно записуємо наступні. Графік виходу нових інтерв’ю розпланований вже до кінця липня. І на цьому ми не зупиняємось. Також ми хотіли б подякувати всім спікерам, які відгукнулись на нашу пропозицію і поспілкувались із нами. Це надзвичайно цінно!

Старт проєкту був для нас дуже хвилюючим, тому що це перший досвід нашої команди в цьому напрямку.

В першому випуску ми поговорили про діджиталізацію в HR з Вікторією Сиротенко, засновницею школи Digital HR. Вона розповіла, як краще впроваджувати HRM-системи та ефективно автоматизувати бізнес-процеси. Другий випуск було присвячено інтерв'ю з Михайлом Притулою, одним з найкращих експертів на території СНД у галузі Digital HR, засновником Mike Pritula Talent Academy. Він розповів, як можна розширювати бізнес за допомогою HR, як проводити дослідження, виявляти неефективних співробітників та про майбутнє HR після карантину. В третьому випуску Ксенія Швед, ex-директор для людей Yakaboo, Цитрус, розповіла про корпоративну культуру і формування HR-бренда компанії. А в четвертому випуску поговорили з Валерією Мерзлікіною, ex-НR-консультантом Міністерства культури, молоді та спорту України, про культуру залученості й те, як налагоджувати взаємодію між керівництвом і співробітниками. Крайній випуск вийшов з Ларисою Онипко, керівником «Премії HR-бренд Україна», дізналися про поновлення в номінаціях та поговорили про визначні кейси з побудови бренда роботодавця.

Прослухати всі випуски можна за посиланням – PeopleCast

А з ким мріяли б зробити випуск?

Спочатку ми хотіли б максимально залучити українських спеціалістів. У нас велика кількість чудових компаній і спікерів, які могли б розказати про організацію внутрішніх процесів, про їхні особисті кейси та практичний досвід. Адже таких команд в Україні багато – і це дуже добре. Хотілось би не тільки дізнатись секрети успіху, але й поговорити про помилки, тому що сильними командами стають лише після тривалого шляху, що складається з перепон і помилок.

Тому у нас запланована велика кількість цікавих випусків як зі спеціалістами HR-сфери, так і з власниками бізнесу. Хотілось би записати випуск з Валерією Бородіною, засновницею OhMyLook і G.bar, Владиславом Чечоткіним, власником Rozetka, Володимиром Шаповаловим, співвласником Good Wine, Павлом Таяновським, Chief of Transformations Carat Ukraine, і з багатьма іншими представниками різних сфер бізнесу.

А якщо мріяти з розмахом, то хотілось би в майбутньому записувати подкасти зі спікерами топових світових компаній, з Велері Х’ю-Д'Ет (Valerie Hughes-D'Aeth), HR Director, BBC, Дайен Герсу (Diane Gherso), старший віце-президент та CHRO, IBM, Ласло Бок (Laszlo Bock), ex. старший віце-президент з управління персоналом у Google, цей список можна продовжувати вічно.

Яким ви бачите майбутнє проєкту?

Про перший український подкаст для HR та майбутнє цієї сфери, – в інтерв’ю з PeopleForceМи плануємо розвивати тему подкастів, але це далеко не межа. В планах на майбутнє – розвиватись ширше і виходити в офлайн. Наша основна мета на майбутнє – створити PeopleCast-ком’юніті, де можна буде обмінюватися знаннями, обговорювати кейси і майбутнє HR-індустрії, розкривати свою експертизу.
Анастасія Єфименко

А майбутнє HR-сфери?

Світ досить швидко розвивається і змінюється, тому зміни HR-процесів неминучі. Насамперед, майбутнє HR пов'язано з діджиталізацією та автоматизацією процесів. У сучасних умовах саме ці напрямки є основними трендами галузі. Події в світі показали, що якісне налагодження комунікації в режимі online є надійним фундаментом для подальшого розвитку компанії.

По-друге, трансформація традиційної моделі HR вже відбувається, HR-фахівець від консультування з питань управління людськими ресурсами переходить до стратегічного партнерства.

Сучасному HR-у необхідно розбиратися в процесах компанії, її планах та цілях, знати специфіку галузі, створювати й втілювати ефективні HR-практики, виявляти лідерство і професіоналізм, а також використовувати нові технології, такі як автоматизація, HR-аналітика, гейміфікація, а в майбутньому і штучний інтелект.

Головна місія – створити максимальну цінність для бізнесу.

І наостанок: продовжіть фразу «Сучасний успішний HR-спеціаліст не може бути успішним без …»

Розуміння бізнес-потреб компанії. Дізнавшись про те, що драйвить вашу компанію, можна створити по-справжньому сильні команди, які працюватимуть на спільний результат, налагодити ефективну комунікацію між ними та оптимізувати HR-процеси таким чином, щоб вони сприяли розвитку бізнесу. Успіх HR – це успіх усієї команди.

Вакансии дня

Комментарии