Статьи

Премія HR-бренд Україна 2020: запрошуємо ранніх пташок на знижки!

Найграндіозніша та найочікуваніша HR-подія року – кейс-конференція «Премія HR-бренд 2020: інновації, тренди та кращі HR-рішення роботодавців» - запрошує ранніх пташок на знижки!
Премія HR-бренд Україна 2020: запрошуємо ранніх пташок на знижки!

Якщо ти – справжній HR, а побудова бренду роботодавця – твоє покликання, якщо ти бажаєш бути в темі актуальних трендів ринку праці, хочеш почути проривні рішення та кейси від кращих роботодавців України - бронюй квиток вже зараз.

Тільки на кейс-конференції Премії номінанти з першоджерел розкажуть про антикризові комунікації та особливості побудови HR-бренда в нових реаліях, представлять е-learning проєкти року, програми з розвитку лідерів та залучення талантів, продемонструють кращі digital-рішення в HR.

Реєстрація на твою must visit подію – Премію HR-бренд – вже відкрита!

Від сьогодні і до 31 серпня включно для ранніх пташок діє знижка 25% на квитки на онлайн кейс-конференцію Премії HR-бренд.

Тільки для ранніх пташок ціна квитка – 1800 грн.

У квиток входить: доступ до онлайн-трансляції Премії; можливість переключатися між 2 секціями, де номінанти презентують свої проєкти; пакет презентацій спікерів та короткий опис проєктів номінантів.

Скористайся можливістю придбати квитки для себе та своєї команди.

Готовий? Тож тисни сюди

Дата кейс-конференції Премії – 1 жовтня

Формат: онлайн, 2 потоки виступів, 25 спікерів.

Серед номінантів Премії, що презентують свої проєкти: 1+1 медіа, DataArt, EPAM Systems, Національний банк України, АТ «Креді Агріколь Банк», Сільпо, Укренерго, Softserve, Альфа-Банк, Агропросперіс, Агротек, razom communications, JTI, Лантманнен Акса, ПУМБ, UKRSIBBANK, Маріупольська міська рада, Varus, Eldorado, Пари Матч.

У програмі конференції:

Кейс-конференція має практичний формат, тільки практика і актуальний досвід HR 2019-2020.

Програма у стадії наповнення. Детальну програму очікуй у серпні 2020.

Якщо маєш питання чи вирішив стати номінантом або партнером, – ми до твоїх послуг!

Пишіть нам info_ukraine@hh.ua або телефонуй 044 230 87 39

Вакансии дня

Комментарии