Статьи

MUST VISIT для тих, хто прагне йти в ногу з часом

Вже 1 жовтня відбудеться кейс-конференція Премії HR-бренд «Інновації, тренди та кращі рішення роботодавців 2020» - захід для тих, хто розуміє, що бізнес роблять ЛЮДИ, хто готовий вчитися на практичних кейсах різних галузей, хто прагне бути конкурентним на ринку праці і бачити нові можливості
MUST VISIT для тих, хто прагне йти в ногу з часом

На кейс-конференції ви почуєте унікальний контент. Захід має виключно практичний формат – тільки практика і актуальний досвід HR 2019-2020, все те нове, що з’явилося в HR за останній рік.

ДАТА: 1 жовтня 2020 р.

ФОРМАТ: онлайн-презентація кейсів провідних компаній

ОРГАНІЗАТОР: grc.ua

5 причин, чому потрібно бути на кейс-конференції:

Спікери конференції:

1+1 media, ArcelorMittal, Bayadera Group, CRH, Credit Agricole Ukraine, DataArt, Domino's Pizza, Eldorado, EPAM, Genesis, JTI, Kernel, INTEGRITES, Intellias, Parimatch Tech, razom communications, SoftServe, StarLightMedia, TEDIS Ukraine, VARUS, Агропросперіс, Агротек, Альфа-Банк, Золотий Вік, Лантманнен Акса, Маріупольська міська рада, Національний банк України, Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, ПУМБ, Сільпо, УКРСИББАНК, Укргазвидобування, Укренерго.

Компанії номінанти Премії HR-бренд Україна 2020

MUST VISIT для тих, хто прагне йти в ногу з часом

Можливі опції участі в онлайн-конференції:

MUST VISIT для тих, хто прагне йти в ногу з часом

Бронюйте 1 жовтня в календарі, купуйте квитки вже зараз та отримайте потужний заряд натхнення та безцінний запас HR-практик.

Для зручності усім учасникам конференції система онлайн-сервісів продажу квитків відправить на особисту пошту нагадування про участь у кейс-конференції за тиждень до заходу, за 3 дні та за годину до початку кейс-конференції з персональним захищеним лінком для участі в онлайн-трансляції.

Учасники конференції отримають презентації та відео-матеріали (залежно від придбаного типу квитка) 5 жовтня на особисту пошту.

НЕ ПРОПУСТИ 1 ЖОВТНЯ КЕЙС-КОНФЕРЕНЦІЮ «ІННОВАЦІЇ, ТРЕНДИ ТА КРАЩІ HR-РІШЕННЯ РОБОТОДАВЦІВ 2020». Будь конкурентним на ринку праці та готовим до викликів нового часу!

Вакансии дня

Комментарии