Статьи

Вебінар: «Як швидко навчатися? Тренди у навчанні» 28.10.2020

Тема заходу: «Як швидко навчатися? Тренди у навчанні»

Коли: 28 жовтня о 16:00

Спікерки:

Вебінар: «Як швидко навчатися? Тренди у навчанні» 28.10.2020Ірина Блінова, старший менеджер, керівник Академії PwC в Україні. Ірина спеціалізується на проведенні учбово-консультаційних семінарів різного рівня та тематик та має більше ніж 12 річний досвід з проведення професійного навчання. Ірина виступає спікером на щорічних професійних заходах та конференціях, що проводяться в Україні та карїнах СНД, а також є автором багатьох статей щодо професійного розвитку та навчання, внутрішнього аудиту, внутрішнього контролю, ризик-менеджменту.
Вебінар: «Як швидко навчатися? Тренди у навчанні» 28.10.2020Аверіна Наталя, бізнес-тренер, фасилітатор, фахівець з оцінки персоналу методом Assessment center, веде тренінги з 2008 року, alumni міжнародної організації AIESEC. Експерт-практик в галузі підвищення особистої ефективності, навчання та розвитку персоналу, публічних виступів, продажів та переговорів.

Сьогоднішній світ змінюється стрімко та непередбачувано. Ірина Блінова, спікерка заходу – старший менеджер, керівник Академії PwC в Україні, звертає увагу, що згідно зі звітом World Economic Forum «The Future of Jobs 2022», до 2022 року завдяки автоматизації зникнуть 75 млн робочих місць і безліч професій, але при цьому з'явиться 133 млн нових. Вони виникнуть із необхідності адаптувати бізнес і технології під умови, що змінилися, використовуючи унікальні якості і навички людини.

Щоб залишатись затребуваним у цьому новому світі, важливо постійно працювати над підвищенням власної професійної компетенції. І хоча більшість з нас розуміє це, втілити концепцію lifelong learning буває не завжди просто: часто нам банально не вистачає часу або мотивації. На черговому безкоштовному вебінару проєкту «Рекруторія» ми поговоримо про те, як знаходити ефективні рішення для саморозвитку, боротись з нестачею мотивації та практично застосовувати навички.

Основні тези вебінару:

Вебінар безкоштовний.

Якщо у вас вже зараз з’явились питання пов’язані з темою вебінару, будь ласка, пишіть їх на нашу офіційну сторінку у Facebook.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua та на сторінці в Facebook

Зустрічаємося у середу, 28 жовтня, о 16:00 на вебінарі «Як швидко навчатися? Тренди у навчанні»

Вакансии дня

Комментарии