Статьи

Премія HR-бренд Україна 2020: церемонія нагородження переможців. Онлайн-трансляція

5 листопада 2020 року відбудеться онлайн церемонія нагородження переможців Премії HR-бренд Україна 2020 — авторитетного незалежного конкурсу в галузі HR і управління людським капіталом. Доступ до онлайн-трасляції вільний за умови попередньої реєстрації.
Премія HR-бренд Україна 2020: церемонія нагородження переможців. Онлайн-трансляція

«Премія HR-бренд Україна» вручається з 2011 року і покликана визначити кращі HR-проекти компаній в галузі управління персоналом. Номінанти Премії HR-бренд отримують визнання і популярність, а учасники події - можливість обміну досвідом і знайомства з кращими HR-практиками. Організатор Премії – компанія grc.ua

Переможців Премії визначає незалежне журі, що складається з визнаних експертів і професіоналів галузі. Оцінка кейсів, які претендують на отримання Премія, відбувається за такими критеріями: актуальність задуму, сучасність методів реалізації, результативність та ефективність проєкту.

Премія HR-бренд проводиться щорічно.

Цього року на здобуття Премії було подано 40 проектів від 33 компаній.

Номінанти Премії HR-бренд 2020: 1+1 media, ArcelorMittal, Bayadera Group, CRH, Credit Agricole Ukraine, DataArt, Domino's Pizza, Eldorado, EPAM, Genesis, JTI, Kernel, INTEGRITES, Intellias, Parimatch Tech, razom communications, SoftServe, StarLightMedia, TEDIS Ukraine, VARUS, Агропросперіс, Агротек, Альфа-Банк, Золотий Вік, Лантманнен Акса, Маріупольська міська рада, Національний банк України, Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, ПУМБ, Сільпо, УКРСИББАНК, Укргазвидобування, Укренерго.

5 листопада 2020р. ми дізнаємося, хто з цих компаній став переможцем Премії та увійшов у ТОП-трійку кращих роботодавців у певній номінації.

Будь разом з тими, хто створює історію HR!

Премія присуджується у 4 основних номінаціях: "Столиця", "Регіон", "Україна" і "Світ", а також в спеціальних тематичних номінаціях:

Під час перегляду церемонії нагородження ви зможете:

Організатор заходу: кадровий портал grc.ua

Долучайтеся до урочистої церемонії нагородження переможців Премії HR-бренд Україна 2020!

Будьте конкурентними на ринку праці та готовими до викликів нового часу!

З питань участі у Премії HR-бренд Україна як номінанта чи партнера, звертайтеся за телефоном 38 (044) 230 87 39 або на поштову скриньку l.onypko@grc.ua

Партнери: Сингента Україна — Експертний партнер, PWC — Незалежний експерт з підрахунку голосів, Академія ДТЕК — Партнер Премії, ARENA CS — Еvent-партнер, PepsiCo - Партнер Премії, ORIFLAME - Партнер краси

Інформаційні партнери: EBA, АСС, LIGA.net, RAU.UA, РБК-Україна, comments.ua, AgroPortal.ua

Вакансии дня

Комментарии