Статьи

Онлайн конференція SMM Day від WebPromoExperts

Дізнайтеся всі можливості просування в соціальних мережах у 2021 році на конференції SMM Day

Онлайн конференція SMM Day від WebPromoExperts

Важко заперечувати, що соціальні мережі вже давно стали невід'ємною частиною щоденного життя кожної сучасної людини. А де люди - там і можливості для бізнесу. Мабуть, складно уявити популярну компанію, якій немає ні в Facebook, ні в Instagram, ні в YouTube. І це присутність повністю виправдано.

Просування в соціальних мережах обростає можливостями і, разом з цим, ускладнюється. Тепер SMM - це не просто запостити текст і картинку. Це складна система багатоетапних торкань з клієнтами, де в кінцевому результаті - покупка продукту або сервісу. У тих, хто тільки починає свій шлях просування в соціальних мережах кількість питань зростає, як снігова куля.

4 березня 2021 року WebPromoExperts проводить вже дванадцяту онлайн-конференцію SMM DAY щоб знайти відповіді на всі ці питання. Спікери по крупинках розберуть всі можливості і складності просування в різних соціальних мережах, щоб все незнайоме і нове стало зрозумілим.  grc.ua - інформаційний партнер заходу.

18 спікерів з ТОП українських компаній поділяться своїми знаннями, лайфхаками і особистим досвідом просування в популярних соцмережах. Слухачів чекають 8,5 насичених годин нетворкінгу, свіжих кейсів і фішок від кращих фахівців з EVA, INTERTOP Ukraine, Watsons Ukraine, The Coca-Cola Company, Yakaboo, Kyivstar, SendPulse та інших. Спікери на реальних прикладах покажуть, як зібрати аудиторію, активізувати її та отримати всі переваги просування в соціальних мережах, залишаючись в рамках бюджету.

Всі спікери готують інформацію в форматі - "просто про складне". Завдяки цьому кожен, початківець, зможе освоїти всі нові й незамінні для просування інструменти. Учасники навчаться читати та розуміти цифри і показники, будувати ефективні стратегії, вміло балансувати між креативом і цінностями.

12-й SMM DAY від WebPromoExperts обіцяє бути яскравим! Лектори вже готуються, а місця розлітаються з неймовірною швидкістю.

Вакансии дня

Комментарии