Статьи

Ярмарок Вакансій

Ярмарок Вакансій Kyiv Post – захід, який організовується англомовним виданням Kyiv Post двічі на рік починаючи з 2004 року. За 17 років існування проєкту, команда Kyiv Post організувала більш, ніж 30 кар’єрних заходів на яких роботодавці мали можливість зустрітись з талановитими кандидатами, а пошукачі могли особисто поспілкуватись з HR директорами компаній та отримати цінні кар’єрні поради.

grc.ua - експертний партнер заходу

До 2020 року захід завжди проходив в офлайн форматі та збирав разом на одному майданчику близько 50 роботодавців та 1000 відвідувачів. Але минулого року у зв’язку з пандемією захід був вперше проведений в онлайн форматі. Компанії мали змогу провести онлайн інтерв’ю з перспективними кандидатами та запропонувати роботу відразу після співбесіди.

Цього року захід також пройде в онлайн форматі. Активності в рамках проєкту відбудуться 13 та 14 квітня. У компаній буде можливість:

• провести онлайн співбесіду з перспективними кандидатами

Ярмарок Вакансій

• провести онлайн дискусію на цікаву тему зі студії Kyiv Post

Ярмарок Вакансій

• записати онлайн відео про компанію, корпоративну культуру та кар'єрні можливості

Як правило до Ярмарку Вакансій Kyiv Post приєднуються топові українські та міжнародні компанії. Серед наших попередніх учасників: UNOPS, American Chamber of Commerce, ProCredit Bank, Mars, Winner, National Bank of Ukraine та інші.

Тож якщо ваша компанія знаходиться в пошуках нових талантів або ж бажає підсилити свій бренд роботодавця, приєднуйтесь до нашого заходу!

Контакти: events@kyivpost.com, 044 591 77 88

За всіма оновленням радимо слідкувати на сторінці Kyiv Post Employment Fair в Facebook.

Якщо ж ти шукаєш роботу і хотів би ознайомитись з актуальними вакансіями компаній, реєструйся за посиланням: https://bit.ly/3qznPzR

Вакансии дня

Комментарии