Статьи

Декілька цікавих фактів березня від аналітиків grc.ua

Рейтинг щастя українських співробітників

20 березня весь світ відзначав дуже несподіване, але дуже потрібне (особливо під час тотальних локдаунів, закритих кордонів та зірваних планів) свято – Міжнародний день щастя. Спеціально для цього дня аналітики grc.ua провели власне дослідження щастя серед користувачів послуг кадрового порталу. В опитуванні взяв участь 101 респондент: роботодавці та пошукачі з усієї території України. Як виявилося, більшість з опитаних (43,6%) задоволені своїм нинішнім місцем роботи. І 39,6% категорично незадоволені своєю роботою. Найбільше співробітників дратує організація вільного часу/team building, відсутність перспектив кар’єрного зросту та незадоволення соціальними гарантіями, які надає роботодавець.

Декілька цікавих фактів березня від аналітиків grc.ua

Середній бал рівня щастя українських співробітників за шкалою від 1 до 10 (1 – повністю нещасні і 10 – повністю щасливі) – 5,9.

Соціальні пакети у ковід

Також, у березні експерти grc.ua проаналізували наявність та наповнення соціальних пакетів, які пропонують українські компанії своїм співробітникам. Окрім офіційного працевлаштування, виплати заробітної плати вчасно та загальнообов’язкового державного страхування, переважна більшість соцпакетів включає в себе оплату навчання (27%), додаткові річні та квартальні бонуси за умови виконання КРІ (16%), організацію дозвілля співробітників (14%), медичне страхування (13%), та інші бониси від компанії.

Декілька цікавих фактів березня від аналітиків grc.ua

При цьому 68,5% співробітників, яки прийняли участь у опитуванні grc.ua, зазначають, що наявність соцпакетає важливою, але не обов'язковою умовою вибору роботодавця. Ще для 27,6% співробітників, наповення та наявність соцпакету - головна умова, за якої вони они пристануть на пропозицію від компанії. І тільки 3,9% вважають, що соціальний пакет не важливий і не потрібен.

Коронавірус не тільки змінив підхід до робочого часу, легалізувавши гнучкий або віддалений графік роботи, а й вплинув на наповнення соціальних пакетів. Так, частина компаній (не тільки IT, а й роботодавці з інших сфер) до переліку корпоративних бонусів додали так званий «антиковідній пакет», який передбачає відшкодування вартості ПЛР- тестів (22,8% співробітників, опитаних аналітиками grc.ua, відзначили це нововведення в своїх соціальних пакетах), страховку від коронавируса (11%), лікування в межах встановленого річного бюджету або грошову компенсацію в разі підтвердження захворювання (3,9%). Частина компаній в свій соціальний пакет включили забезпечення співробітників масками і антисептиками. 48,8% співробітників в якості бонусу вказують можливість працювати віддалено або частково віддалено.

Огляд ринку праці у першому кварталі 2021

У першому кварталі 2021 найбільш затребуваними професіями на ринку праці були: роботодавці найчастіше шукали менеджерів відділу продажів (в березні на сайті grc.ua було 3416 вакансій категорії), IT і телеком фахівців (14.5% усіх вакансій на кадровому порталі grc.ua), медперсонал (роботодавці шукають працівників усіх рівнів: від санітарів до лікарів вузької спеціалізації і менеджерів-управлінців медичними установами). П`ятірку лідерів за кількістю вакансій закривають маркетинг (5.5%) і банки (+ 79% за кількістю вакансій і + 11% за кількістю резюме в порівнянні з першим кварталом 2020).

Декілька цікавих фактів березня від аналітиків grc.ua

За підсумками першого кварталу 2021 року найбільше резюме від менеджерів відділу продажів (13.4% від усіх резюме на сайті grc.ua), IT і телеком-фахівців (9%) і в категорії «Початок кар`єри» (12.5%). Якщо порівнювати показники цього року з аналогічним періодом в 2020 році, позитивну динаміку за кількістю резюме від претендентів показали лише дві категорії «Адміністративний персонал» (+ 24%) та «Банки» (+ 11%), всі інші категорії зменшилися. Причина очевидна - епідемія, локдауни та складна політична і економічна ситуація в країні і світі мотивує працівників більше цінувати їх нинішнє місце роботи і не гнатися за журавлем в небі. Максимальне падіння числа резюме показали категорії «Домашній персонал» (-37%), «Спорт і фітнес» (-30%), «Авто» (- 24%), «Транспорт» (-23%) і «Інсталяція» (- 22%).

Декілька цікавих фактів березня від аналітиків grc.ua
Вакансии дня

Комментарии