Статьи

Дистанційка в квітні 2021-го: для молодих і з невеликим досвідом роботи

З огляду на черговий сплеск карантинних обмежень, віддалена робота увійшла в ТОП запитів пошукачів. 27% кандидатів, які зареєстрували свої резюме на кадровому порталі grc.ua, шукають тільки віддалений формат роботи. Цікаво, але роботодавці, схоже, трохи розчаровані в дистанційці. Так, кількість вакансій, що пропонують віддалений формат роботи, зменшилася на 1,5% (8,5% в квітні і 10% в березні).

В середньому вакансії перекривають потреби пошукачів тільки на 7,5%. Умовний конкурс на одну вакансію – 13 претендентів.

Віддалений або дистанційний формат роботи найчастіше пропонують роботодавці з IT- сфери (кількість віддалених вакансій у категорії зменшилася на 5%). На другому місці – вакансії для фахівців з продажів (33% усіх вакансій, які пропонують віддалений формат роботи). Ця категорія, порівняно з попереднім місяцем, зросла на 7% – все частіше продажники в компаніях працюють віддалено, без обов’язкового відвідування офісу або візитів до клієнтів. Також збільшилася кількість дистанційних вакансій у категоріях «Адміністративний персонал» (зростання квітня до березня склало +4%) і «Початок кар’єри» (+7%).

Дистанційка в квітні 2021-го: для молодих і з невеликим досвідом роботи

Пошукачі, які шукають віддалений формат роботи, найчастіше відправляють свої резюме на вакансії зі сфери IT (19%), позиції менеджерів з продажів (8%), вакансії адміністративного персоналу (7%) або відгукуються на пропозицію про роботу маркетологами і PR- менеджерами (10%).

Дистанційка в квітні 2021-го: для молодих і з невеликим досвідом роботи

Найчастіше віддалену роботу пропонують двом категоріям співробітників – без досвіду роботи (41%) або з мінімальним досвідом роботи (41%). Більш досвідчених співробітників (від трьох років досвіду) роботодавці не дуже хочуть відпускати на дистанційку (всього 17% вакансій). Якщо ж говорити про співробітників з досвідом роботи від шести років (найчастіше це менеджери середньої ланки, управлінці й керівники робочих груп), для них практично немає вакансій, які передбачають віддалений формат роботи (1% усіх пропозицій про роботу).

Середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці за віддалену роботу, – 38 848 грн. При цьому 45% вакансій передбачає нижчий оклад – від 22 200. І тільки 29% – вищу зарплату від 56 800.

Дистанційка в квітні 2021-го: для молодих і з невеликим досвідом роботи

Більшість претендентів, які шукають дистанційний формат роботи, згодні на більш низьку компенсацію. 36% кандидатів шукають вакансії до 13 000 грн. Ще 39% готові включитися в робочий процес за умови оплати від 13 000 до 26 000 грн. На більш високу заробітну плату претендує всього 25% пошукачів. З них тільки 6% розраховують на зарплату від 52 000 грн. Більшість цих кандидатів – зі сфери IT (розробники, project-менеджери, технічні райтери, фахівці з маркетингу і PR).

Дистанційка в квітні 2021-го: для молодих і з невеликим досвідом роботи

Найчастіше віддалену роботу шукають і пропонують у великих містах, таких як Київ (30% усіх вакансій і 31% усіх резюме на сайті grc.ua), Харків (7% вакансій, 4% резюме) і Дніпро (4% вакансій і 3% резюме).

Вакансии дня

Комментарии