Статьи

SAP Human Experience Summit

Онлайн-захід про цифрову HR-трансформацію та онлайн-платформа для спілкування з іншими HR-лідерами. Діліться актуальними та майбутніми трендами, викликами та рішеннями у сфері HR.

SAP Human Experience Summit: Працівники в центрі уваги

SAP Human Experience Summit

Захід об'єднає кращі практики з усього регіону Центральної та Східної Европи, які можуть допомогти вашому персоналу підвищити продуктивність, впевненість та залученість під час пандемії. Щоб взаємодіяти та дивувати клієнтів потрібно покращити і досвід працівників. Підготуйте персонал, аби він був гнучким та адаптивним.

Дізнайтеся безпосередньо від HR-експертів, як спрямувати свій бізнес у цифрове майбутнє за допомогою ціннісного підходу в управлінні персоналом та позитивного досвіду працівників у поєднанні з розумними HR-процесами.

Приєднуйтесь до лідерів думок, клієнтів і партнерів SAP, а також дізнайтеся, як надавати персоналізований, надійний та комфортний досвід.

Деталі:

Онлайн захід пройде 12 травня 2021 року

З 11:00-15:30

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Реєстрація: https://webinars.sap.com/eur/cee-hxm-now-21/en/home-ua?campaigncode=CRM-CE21-HCM-HXNOW21&source=onlinedisplay-ua-3rdparty-hxm-grc

Аудиторія: директори з управління персоналом, керівники з навчання персоналу, керівники з рекрутингу, HR-аналітики, HRBP

Країни-учасники: програма та контент заходу призначені спеціально для країн Центральної та Східної Европи: Україна, Польша, Чехія, Угорщина, Словаччина, Румунія, Болгарія, Сербія, Словенія та Хорватія.

Вакансии дня

Комментарии