Статьи

Премія HR-бренд 2021: найбільш успішні проєкти в галузі управління персоналом

НОВА РЕАЛЬНІСТЬ — НOВІ ПРОЄКТИ — ОНОВЛЕНА ПРЕМІЯ HR-БРЕНД 2021 21 жовтня відбудеться кейс-конференція та церемонія нагородження Премії HR-бренд 2021. Учасники матимуть можливість відвідати подію у живому форматі та долучитися до онлайн-трансляції. Організатор Премії HR-бренд – компанія grc.ua.

Премія HR-бренд проходить вже одинадцятий рік поспіль. Як завжди, організаторам вдалося зібрати найбільш успішні проєкти в галузі управління персоналом.

На кейс-конференції Премії HR-бренд 2021 ви познайомитеся з 55+ актуальними HR-кейсами від провідних компаній України: лише практичний досвід, що довів свою ефективність та результативність для бізнесу в умовах нової реальності.

Цього року проєкти-номінантів Премії HR-бренд присвячені здобуткам компаній у таких напрямках:

Ви почуєте виступи компаній різних галузей:

FMCG — Лантманнен Сіріалія, Coca-Сola НВС, PepsiCo та дистриб'юція FMCG — САВСЕРВІС

IT — ТECHIIA, Zoolatech, airSlate(pdfFiller), appflame, Parimatch Tech, Avenga, EPAM, Dev.Pro, ELEKS, GlobalLogic, SoftServe, DataArt

Агросектор — Агропросперіс, Kernel, МХП

Банки та фінансова галузь — Альфа-Банк, Креді Агріколь, Національний банк України Райффайзен Банк, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та онлайн-кредитування Moneyveo

Державний сектор — Маріупольська міська рада, Укрзалізниця

Консалтинг та аудит — MD Consult, Deloitte, Baker Tilly

Легка промисловість — KIVI

Медіа та PR — 1+1 медіа, Promodo, Медіа Група Україна

Нафтогазовий сектор — Мережа АЗС БРСМ-Нафта

Важка промисловість — ІНТЕРПАЙП, ArcelorMittal

Телекомунікаційна галузь — lifecell

Retail — Union Group, Ашан, Фора, Eldorado

Фармацевтична галузь — Аптека АНЦ, Фармак

Юридична — Arzinger

Компанії-номінанти ще продовжують долучатися, тож слідкуйте за анонсами на сторінці Премії у Facebook.

У програмі кейс-конференції Премії також Q&A сесії, панельні дискусії, виступи ТОП-менеджерів та HR-експертів з актуальних питань people-менеджменту.

Премія HR-бренд 2021: найбільш успішні проєкти в галузі управління персоналомНова реальність посилила усвідомлення того, що людський капітал - це головний актив будь-якого бізнесу. Протягом останніх двох років бізнес вчиться балансувати між бізнес-цілями і потребами людей і будує в нових реаліях організацію майбутнього: нові рольові моделі, нове робоче середовище, нові формати зайнятості, нові підходи до навчання, розвитку, комунікацій, залучення та утримання талантів та створення надихаючого досвіду взаємодії. Найуспішніші кейси, що демонструють результативність людино-центричних стратегій в дії будуть представлені цього року на Премії HR-бренд,
- коментує Лариса Онипко, керівник премії HR-бренд Україна, HR-експерт grc.ua.

Кейс-конференція проходиме у гібридному форматі, тож подивитися презентацію кейсів ви можете як вживу, так і онлайн. Так само, як і долучитися до церемонії нагородження переможців, що відбудеться одразу після кейс-конференції.

Бронюйте квитки вже зараз! Концентрація успішних кейсів, масштаб і шеринг знань будуть вражаючими!

Ви дізнаєтеся про найактуальніший досвід 2020-2021 та сучасні тренди в HR, а також станете свідком нагородження найкращих кейсів року.

Придбайте квитки та бронюйте 21 жовтня, щоб долучитися до наймасштабнішої HR-події року!

Дізнайтеся першими про проривні ідеї та рішення 2021 року!

Вакансии дня

Комментарии