Статьи

Адреса в вакансії

На grc.ua у тексті вакансії можна вказати адресу офісу вашої компанії, що дозволяє отримати найбільш релевантні відгуки і прискорити процес підбору фахівця.

Додати адресу можна в особистому кабінеті в розділі "Адреси", який знаходиться в меню під вашими іменем і прізвищем або на сторінці створення вакансії. Можливе додавання кількох адрес офісу.

Адреса в вакансії

Для вказівки нової адреси пройдіть в розділ "Адреси" в меню, після чого натисніть на кнопку "Додати адресу".

Адреса в вакансії

В поле введіть найменування населеного пункту і вулиці, номер будинку і натисніть кнопку "Знайти на карті". Після цього ви побачите фрагмент карти, на якому буде відзначений вказаний будинок і зліва список відповідних адрес, з яких необхідно обрати потрібний вам.

Для міст з метрополітеном ви можете вибрати 4 найближчих станції метро. Можна вибрати станцію із запропонованих або ж вказати вручну. Для того, щоб адреса збереглась, потрібно натиснути на кнопку "Додати"

Адреса в вакансії

В поле "Додаткова інформація" Ви можете додати вказівки, як простіше дістатися до вашого офісу, та інші уточнюючі дані адреси. Додаткова інформація буде доступна тільки запрошеним кандидатам. На завершення перевірте правильність всіх введених даних і натисніть кнопку "Додати"

Нові адреси офісів формуються у вигляді списку в розділі "Адреси". Для найбільш зручної роботи зі списком адрес можна зробити сортування по місту, адресі, метро. Для того, щоб відредагувати існуючу адресу досить натиснути на кнопку із зображенням олівця праворуч від адреси. Видалити неактуальну адресу можна одним кліком по кнопці з зображенням кошика.

Адреса в вакансії

Вказуйте адресу в вакансіях та успішно закривайте актуальні релевантними кандидатами.

Вакансии дня