Статьи

«Технології на майбутнє, люди назавжди». Спеціальна номінація від генерального партнера ПУМБ

Генеральним партнером «Премія HR-бренд Україна» у 2021 році став Перший український міжнародний банк, а до складу журі конкурсу увійшла заступниця голови правління з роботи із персоналом ПУМБ — Тетяна Костюченко.

Технологічний розвиток неможливий без кваліфікованих кадрів, а сучасна людина не уявляє життя без технологій. Саме тому спеціальна номінація ПУМБ поєднує два такі важливі аспекти, як технологічність та людяність, — «Технології на майбутнє, люди назавжди».

«Технології на майбутнє, люди назавжди». Спеціальна номінація від генерального партнера ПУМБ

Досвід ПУМБ у формуванні людиноорієнтованих цінностей

Чи можливо підвищити економічні показники бізнесу, дбаючи не тільки про фізичне здоров’я, а й про ментальний добробут співробітників? ПУМБ – одна з тих компаній, яка довела, що це цілком реально. Адже при піклуванні про психологічне та ментальне здоров’я співробітників підвищується продуктивність і мотивація працівників, навіть скорочується кількість лікарняних листків. Дбати про добробут — не тільки гуманний, а й економічно обґрунтований підхід для бізнесу.

ПУМБ належить до компаній, які стрімко розвиваються, диджиталізуються, запускають нові IT-продукти. Без розвитку технологій практично неможливий будь-який бізнес. Однак, безупинно рухаючись уперед, у ПУМБ не забувають про ще одну найважливішу цінність — людей! І які б глобальні зміни не готувало нам майбутнє, люди — те, що залишається назавжди.

«ПУМБ — організація, де працівники виділяють турботу про людей як характеристику №1 бренду роботодавця. Людиноцентричність – у ДНК організації як у роботі з клієнтами, так і з працівниками», — каже Тетяна Костюченко.

Глобальні зміни, нові виклики, як-от пандемія, — те, що змушує компанію бути гнучкою та адаптивною, а люди — ті, хто робить компанію такою, що може пристосуватися і далі успішно функціонувати. Саме працівники є рушієм технологічних змін, творцями сьогодення та майбутнього організацій.

Надзвичайно важливо, щоб практика турботи про людей, яка також позитивно позначається і на результатах бізнесу, поширювалась на ринку серед великих і малих компаній. Ми в ПУМБ переконані, що, створюючи таку атмосферу всередині організації, можна вплинути і на формування культури турботи про себе в суспільстві загалом.

Тетяна Костюченко зазначила: «Від ресурсного наповнення залежить наш фізичний та моральний стан, а також здатність реагувати на виклики часу, творчо підходити до реалізації планів і завдань. Люди є рушійною силою розвитку та змін. Тому компанії, які мають намір грати в довгу, фокус уваги обов’язково спрямовують на працівника».

ПУМБ — серед тих роботодавців, які дбають про комфортні умови праці та ресурсний стан своїх співробітників. Йдеться не тільки про спеціальні програми, які спрямовані на турботу про фізичне та ментальне здоров’я співробітників, а й про гігієну стосунків, розуміння природи особистості.

«Для нас важливо знайти однодумців, котрі вбачають потенціал своєї компанії у розвитку технологій та водночас дбають про добробут співробітників. Саме тому ми хочемо ділитися своїм досвідом та відзначати здобутки інших компаній, які можуть стати бенчмарком для ринку», — зазначила Тетяна Костюченко.

Критерії, за якими ми обираємо переможця номінації від ПУМБ

ПУМБ запропонував номінацію «Технології на майбутнє, люди назавжди», щоб привернути увагу великих і малих компаній до головного активу бізнесу і сенсу всього – людей. Останні роки стали викликом для всіх бізнесів, що винаймають працівників: змінився формат роботи та методи її організації. Все це відповідно потребує швидкого реагування, нового підходу та потенціалу. Саме тому організації, які проявляють турботу, різносторонню підтримку і дбають про ресурсне наповнення працівників, мають перспективу розвитку та зростання. Надзвичайно важливо, щоб організація праці будувалася на розумінні природи людини та мудрого використання її потенціалу.

«Технології на майбутнє, люди назавжди». Спеціальна номінація від генерального партнера ПУМБ

Знесилений, спустошений, байдужий працівник не зможе вдихнути життя в проєкт та знайти творчий підхід до реалізації своїх завдань. Сьогодні механічне, бездушне виконання роботи — це завдання програмних застосунків, завдання ж людини — пошук нових підходів, прояв аналітичного та творчого мислення.

Критерії оцінювання:

  • фокус на працівників, системна турбота компанії про співробітників;
  • ефективність для бізнесу;
  • відповідність проєкту вимогам часу (актуальність, злободенність);
  • сприяння сталому розвитку організації;
  • приклад для наслідування ринком.

«Для нас важливо, щоб переможцем номінації ПУМБ став той проєкт, в якому люди працюють для розвитку технологій майбутнього, а організація турбується і підтримує добробут та комфорт людей», — підкреслила Тетяна Костюченко.

ПУМБ вірить, що презентовані проєкти надихатимуть на зміни та розвиток інші компанії України. А турбота про добробут співробітників стане нормою для вітчизняних роботодавців. Адже успішний бізнес — це взаємообмін енергією між компанією та її працівниками.

Вакансии дня