Статьи

Що почитати: ТОП-5 блогів для HR

Значення HR в професійній сфері зростає. Все більше власників бізнесів розуміють, що корпоративна культура – це щось набагато більше за яскраві слогани на офісних стінах та мотивуючі промови на заходах. Найважливіший вклад у корпоративну культуру та нормальне функціонування компанії – якісний підбір кадрів та підтримка працівників протягом всього часу їх роботи. Саме ці завдання і виконує фахівець з HR.

Що почитати: ТОП-5 блогів для HR

З популяризацією професії розширюється й інформаційна база HR. Одне з найбільш корисних джерел інформації – блоги. Доки думки, написані у звичайній книзі, дійдуть до читача, проходять місяці: багато часу займає саме написання, далі створюється макет, потім за роботу береться видавництво і так далі. Блог – це «блискавка». Зберігши декілька посилань, ви завжди будете отримувати свіжу інформацію.

Далі ми розглянемо п’ятірку таких корисних порталів.

ovhrka.blogspot.com

Автором блогу з іронічною назвою є Марина Хомич, фахівець з HR, яка почала ділитися тут своїми думками аж у 2010 році. Відмінною рисою блогу є просте викладення матеріалу. Навіть новачок у сфері зрозуміє думки, які намагається донести до читача автор. На момент написання даного матеріалу блог поставлений на паузу (останній матеріал викладено 28 січня 2021 року), проте на порталі уже викладена достатня кількість корисних текстів.

Рекомендований матеріал: HR-аудит: як перевірити процеси.

theundercoverrecruiter.com

Цей блог веде англійське діджитал-агентство Like Humans. Матеріали теж пишуться англійською мовою. Звикайте до такого, адже дуже часто найпрогресивніші тенденції зароджуються саме на Заході. Якщо ви погано знаєте англійську мову, підтягуйте її.

Створюючи даний портал, автори поставили собі за мету надати бізнесам справжнє джерело лайфхаків у сфері HR, аби полегшити їм життя. З часом блог розвивався, і сьогодні у ньому можна знайти багато аналітичних матеріалів, прогнозів і так далі. Theundercoverrecruiter.com буде корисним і для працівників, адже він дозволяє зрозуміти, що відбувається по ту сторону барикад.

Рекомендований матеріал: Чому успішно займатися рекрутингом стало важче, ніж 5 років тому.

ere.net (Ere Media)

Цей портал було створено в далекому 1998 році. Спочатку планувалося, що це буде просто сайт, де спілкуватимуться представники професії. Проте пізніше автори почали організовувати конференції, проводити освітні заходи, активно співпрацювати з бізнесами, аби отримувати інсайди.

Перевагою блогу є те, що матеріали викладаються щоденно. Якщо ви споживаєте інформацію великими «порціями», цей варіант для вас ідеальний. Один з найбільш цікавих форматів – підбірки корисних матеріалів зі сторонніх ресурсів. Портал бере на себе завдання моніторити інфопростір замість вас.

Рекомендований матеріал: Найцікавіші історії світу рекрутингу за останній тиждень.

workitdaily.com

Раніше проект називався Career Realism. Його засновники ставили собі за мету показувати професійну сферу без прикрас, з усіма недоліками.

Особливістю порталу є те, що він однаково корисний як для фахівця з HR, так і самих працівників. Якраз один з текстів, корисних для робітників, ми й долучаємо нижче.

Рекомендований матеріал: Що робити, якщо після звільнення колеги на вас звалилося більше роботи.

abouthr.com.ua

Завершимо наш перелік українським блогом. Веде його агентство AboutHR, яке було засноване в 2012 році. Сьогодні його фахівці шукають робітників для компаній в 15 країнах світу. Це означає, що тут ви будете отримувати не банальну теорію, а інформацію, перевірену на практиці.

Матеріали завантажуються приблизно 1 раз на 1-2 тижні. Оновлення контенту відбувається не надто часто, але це компенсується корисністю текстів.

Рекомендований матеріал: Як відмовляти кандидатам на посаду.

І насамкінець нагадаємо про те, що слідкувати за трендами ринку праці, дізнаватися актуальні аналітичні дані та читати поради власної ефективності ви можете на сайті grc.ua в розділі Статті.

Рекомендований матеріал: Наскільки ви близькі до вигорання? Три питання, які допоможуть е зрозуміти та вчасно вжити заходів.

Радимо вам додати кожен з представлених блогів до закладок та періодично переглядати найбільш цікаві нові матеріали. Так ви будете в курсі останніх тенденцій власної професії та будете значно швидше розвиватися на теренах HR.

Вакансии дня