85400 брендів 35 зареєстрованих патентів 500 співробітників країн 150 87,3 млн євро інвестицій в розвиток кар’єри 2,7 фоловерів в FB зростання продажів електронної комерції +62% -ша косметична група в світі 1 27,99 млрд. євро продажів 5,20 млрд. євро операційного прибутку 1 -ша в рейтингу компаній Європи за внесок у розвиток гендерної рівності 2017 EQUILEAP TOP 200 M A K I N G P R O G R E Зобов'язання до 2030 року «Ділитись красою з усіма» 11-ий рік поспіль одна із найетичніших компаній Вже 5-ий рік поспіль світовий лідер в області корпоративної соціальної відповідальності
270 працівників Понад 2004 Рік заснування 4 Входить в ТОП-10 найкращих компаній для студентів/працівників 20 Брендів Напрями бізнесу: Науковий Відділ Логістика HR відділ 5 Адміністративних підрозділів: Фінанси Масс-маркет Аптеки Професійна косметика Люкс Юридичний Відділ
Marketing: Brand Management, Market Research, Trade Marketing. Finance: Budget Controlling, Business Intelligence. Administration: Assistantship, Office Management. Retail: Retail Management, Store Management, Cashier& Consultant. Logistic: Supply Chain Management, Transportation & Customs Management, Customer Service, Purchasing, Credit Management. Commerce: E-commerce, Key Account Management, Area Sales Management, Business Development, Sales Analytics. Scientific: Scientific, Advisory Management. Digital: Media, Content Creation, Social Communication, E-PR. Human Resources: Recruitment & EVP, Talent Management, Learning & Development, Compensation & Benefits.
Маркетинг Діджитал Фінансовий контролінг Як Потрапити: НАПРЯМКИ СТАЖУВАННЯ: ОСНОВНІ УМОВИ: Стажування офіційне та оплачуване Повний/неповний робочий день Річне стажування із обов’язковим веденням та презентацією власного проекту 95% НАШИХ СТАЖЕРІВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПОСТІЙНІ ПОЗИЦІЇ Комерція Участь в бізнес-грі L'Oréal Brandstorm Відвідування заходів з компанією в університеті Комунікації через Фейсбук сторінку Окрім програм стажування, в компанії діє програма розвитку молодих талантів - L`OREAL MANAGEMENT TRAINEE PROGRAM ,що поєднує навчання та повсякденні бізнес-задачі, з якими працюють молоді спеціалісти. Програма триває 12-18 місяців, передбачає ротацію в межах декількох функцій/підрозділів та дозволяє її учасникам отримати різносторонній досвід в компанії та визначитися із подальшим напрямом розвитку своєї кар’єри.

Програма L'Oréal «Ділитися красою з усіма» (Sharing Beauty with All), яку було започатковано в 2013 році, повністю інтегрована у весь виробничо-збутовий ланцюжок компанії L'Oréal. Програма встановлює зобов'язання L'Oréal щодо соціально-екологічної відповідальності на 2020 рік і ґрунтується на 4 основних принципах, таких як: відповідальне впровадження інновацій, відповідальне виробництво, відповідальна життєдіяльність та відповідальний розвиток.

Кожного року компанія L’Oréal організовує своїх співробітників для проведення Дня соціальної відповідальності Citizen Day - одноденного волонтерського заходу, протягом якого усі співробітники направляють свою енергію на допомогу сотням некомерційних організацій у соціальній та екологічній сферах.


Високо цінуючи наукове розуміння і гендерну рівність, L’Oréal започаткувала в 1998 році програму "Для жінок в науці" (For Women in Science), яка спрямована на зміцнення позицій жінок в науковій царині, підтримку передового наукового досвіду і сприяння талановитим жінкам-науковцям у визнанні, на яке вони заслуговують.


Фонд L’Oréal започаткував програму "Краса для всіх" (Beauty for a Better Life) для надання допомоги людям з вразливих верств суспільства повірити у свої сили.

В Україні загальноосвітня програма "Краса для всіх" була започаткована у 2016 році. Мета проекту - за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основ перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя. Навчальний курс у рамках програми «Краса для всіх» викладають висококваліфіковані спеціалісти, майстри-практики в салонах краси, які пройшли спеціальне навчання щодо роботи з продукцією бренда MATRIX і мають належні презентаційні навички. Навчальний курс був спеціально розроблений для цього проекту. Курс гарантує, що всі учні набудуть навичок, щоб почати кар’єру в салонному бізнесі.

Компанія L'ORÉAL Україна пропонує офіційне працевлаштування, а також ряд інших соціальних ініціатив в рамках програми “Share & Care”, яка була запроваджена більше 6-ти років назад на глобальному рівні та імплементована країнами-філіалами, зробивши компанію одним із найкращих роботодавців в світі, основні елементи програми:

Вакансии компании «L'Oreal Ukraine»

Вакансии в текущем регионе: Украина10

з/п не указана
Киев
з/п не указана
Запорожье
з/п не указана
Киев
з/п не указана
Киев
з/п не указана
Киев
з/п не указана
Киев
з/п не указана
Киев