Епіцентр К

Україна
epicentrk.ua
Сферы деятельности

Роздрібна торгівля

Епіцентр К

   Національна мережа гіпермаркетів "ЕпіЦентр К" з’явилася в Україні ще в 2003 р. Це стало справжньою подією на вітчизняному ринку, адже покупці вперше отримали можливість придбати безліч матеріалів для будівництва в гіпермаркетах європейського рівня.Ситуація для України склалася унікальна - з’явився національний проект з суто українськими інвестиціями, фахівцями та європейським рівнем послуг. Споживач отримав можливість придбати всі найсучасніші матеріали для будівництва, ремонту та садівництва, а також новинки будівельно-господарського ринку.
Слід зауважити, що частка вітчизняних товарів в асортименті постійно збільшувалася й продовжує зростати.
   На сьогодні Національна мережа "ЕпіЦентр К" налічує 42 гіпермаркети у великих містах України, 
але не збирається залишатися на цих досягненнях: у планах компанії - дати змогу мешканцям усіх міст України 
отримувати найякісніші будівельні матеріали, а також товари для дому і саду за кращими цінами. 
Звісно, для розвитку та організації такої масштабної мережі потрібна величезна кількість професіоналів - команда, якою по праву пишається компанія!
   Принципи, які сповідує компанія "Епіцентр К", дозволили розповсюдити еталон якості торгівлі не тільки на будівельні матеріали. У 2009 р. був відкритий новий напрям співпраці з клієнтами - створено бренд "Деко". "Деко" - це справжній подарунок для жінок, який об'єднує три ключових направлення: посуд, текстиль та подарунки. Таким чином, кожна людина, яка дійсно небайдужа до власної оселі має змогу придбати все для втілення своєї мрії - 
від постільної білизни або посуду до чарівних дрібничок, які і створюють домашній затишок та святковий настрій. 
Втім найгучніше досягнення, яке відбулося у 2010 році - це відкриття найбільшого у світі будівельногосподарського гіпермаркету в Києві, що на вулиці Берковецькій, 6-В. А згодом в "ЕпіЦентрі" на Берковецькій, 6-В були зафіксовані два нових рекорди.Комісія національного проекту "Книга рекордів України", що є офіційним партнером Книги рекордів Гіннесса, нагородила і відзначила компанію "ЕпіЦентр К" у номінаціях "Найбільший будівельно-господарський гіпермаркет формату DIY у світі" та "Найкоротший термін будівництва будівельно-господарського гіпермаркету формату DIY у світі".
   В "ЕпіЦентр К" є всі умови для швидкого кар'єрного зростання. В компанії завжди вважали, що треба постійно надавати можливість для професійного росту новим кадрам, та давати їм змогу зайняти високі посади. Тому "ЕпіЦентр К" із задоволенням приймає на роботу талановиту молодь та виховує висококваліфікованих фахівців. Усім працівникам гарантується надання повного соціального пакету: гідна заробітна плата, щорічна відпустка, путівки на оздоровлення та відпочинок, безкоштовне харчування, медичне обслуговування; створюється професійно-технічний центр для підготовки кадрів, проводяться спортивні змагання та турніри.
 

Вакансії компанії