Mars в Україні

Mars в Україні має три підрозділи:

“Шоколад” (Chocolate)

“Жувальна гумка” (Gum)

“Продукти харчування для домашніх тварин” (Petcare)

Ми пишаємося нашими всесвітньо відомими брендами.

Історія Mars

Історія Mars почалася у 1911 році, коли Френк С. Марс почав виготовляти шоколадні батончики з вершковим кремом на своїй кухні в м. Такома (штат Вашингтон, США).

Сьогодні Mars - глобальна корпорація зі 115 000 працівників по всьому світу. Попри це, компанія залишається родинним бізнесом, а її працівники – дружною сім’єю, об’єднаною спільними цілями та цінностями.

1911 рік

Френк С. Mars починає виробництво та продаж шоколадних батончиків з вершковим кремом у себе на кухні в м. Такома (штат Вашингтон, США)

1923 рік

У вересні 1923 р. після трьох років наукових досліджень на ринку з’являється шоколадний батончик MILKY WAY®, котрий відразу ж завойовує успіх. Перша реклама: «Шоколадне солодове молоко в солодкому батончику». Завдяки успіху шоколадного батончика MILKY WAY® об’єми продажів виросли до 793 000 доларів, і компанія прийняла на роботу штатних працівників з продажів.

1930 рік

Вийшов у світ бренд SNICKERS®.

1935 рік

Форест Е. Mars-Старший купує британську компанію Chappel Brothers, Ltd, - виробника консервів з кормом для собак CHAPPIE® - Mars починає випускати продукти для домашніх тварин.

1941 рік

З’явився бренд M&M'S®, котрий зараз перетворився в глобальний бренд вартістю в мільярд доларів.

1958 рік

Mars починає займатися кормами для кішок, випускаючи корм WHISKAS®.

1965 рік

Відкривається Центр з проблем харчування домашніх тварин в Уолтемі (Великобританія) з метою вивчення необхідного раціону та вподобань домашніх тварин в галузі харчування, щоб забезпечити здоров’я та правильний раціон для домашніх тварин.

1982 рік

Відкривається науковий центр з вирощування какао корпорації Mars у м. Баїя (Бразилія). Мета роботи центру - забезпечити постачання какао у майбутньому за рахунок створення стійкіших сортів какао та розробки технологій покращення життя фермерів, які вирощують какао.

1986 рік

Mars виходить на ринок заморожених закусок, купивши компанію-виробника шоколаду DOVE®

1998 рік

Mars розширює діяльність в регіоні та відкриває представництво в Києві.

2001 рік

Mars розширює напрямок, пов’язаний з кормами для тварин, купивши компанію ROYAL CANIN®.

2004 рік

Київське представництво стає самостійним підозділом зі своєю Радою Директорів.

2007 рік

Mars купує частку власності у ветеринарній лікарні Banfield®.

2008 рік

Після придбання Wm. Wrigley, Jr Company корпорація Mars стає найбільшим у світі виробником жувальної гумки.

2014 рік

Mars відкриває ферму вітряків в Ламса, штат Техас. Ферма займає площу розміром з Париж. Очікується, що вона вироблятиме енергію, достатню для живлення всіх виробничих об’єктів Mars у США.

2016 рік

Корпорація Mars об’єднує сегменти Chocolate та Wrigely у Mars Wrigley Confectionery

2017 рік

Корпорація Mars завершує придбання мережі ветеринарних клінік VCA. VCA стає частиною Mars Petcare.

2019 рік

Пиши історію Mars разом з нами.

5 принципів Mars

1

Якість. Споживач – наш бос, якість – суть нашої роботи, а якісний товар за доступною ціною – наша мета.

2

Відповідальність. Як особистість, кожен з нас вимагає від себе повної відповідальності; як співробітники ми несемо відповідальність і за те, що роблять інші.

3

Взаємовигідність. Ми впевнені, що стандарт, за яким слід оцінювати наші ділові стосунки, - це те, наскільки вони забезпечують взаємну вигоду.

4

Ефективність.Ми максимально використовуємо ресурси, не витрачаємо сил марно і робимо тільки те, що вміємо робити найкраще.

5

Свобода. Нам необхідна свобода, щоб будувати своє майбутнє; нам потрібен прибуток, щоб залишатися вільними.

Наша структура

Відділ Маркетингу

Відділ Фінансів

Відділ Персоналу

Відділ Продажу

Відділ Закупівель

Відділ Логістики

Відділ Корпоративних Зв’язків

Соціальна активність

Допомога притулку для безхатніх тварин «Сіріус» Працівники Mars Україна регулярно відвідують притулок для безхатніх тварин «Сіріус», що знаходиться в селі Федорівка, в Київській області. В рамках глобальної ініціативи «Better World for Pets» притулку щороку передають близько 4 тонн кормів, а також медикаменти для кішок і собак.

Mars Ambassador Program Програма дає можливість працівникам Mars взяти участь у волонтерських проектах по всьому світу. В рамках роботи на програмі Mars’іани діляться знаннями та досвідом з некомерційними організаціями, партнерами та спілками, пов’язаними з бізнесом компанії.

Підтримка екологічних проектів Наше майбутнє залежить від того, що ми робимо сьогодні. Втілюючи свою місію в життя, Mars підтримує молодіжні екологічні проекти, що мають на меті не лише очищення довкілля, а й освітню діяльність задля виховання свідомого покоління, котре піклуватиметься про стан довколишнього середовища.

Кар’єра для професіоналів

We are

Топ 10 кращих роботодавців України в FMCG секторі

proud

1 мiсце в Премії HR-бренд Україна за програму розвитку лідерів

of

80% топ-менеджерів зросли всерединi компанiї

Кар'єрні можливості в 65 країнах світу

Індивідуальні плани розвитку для кожного працівника

Mars University - унікальна сучасна система навчання

Great Line Manager - програма розвитку успішних лідерів

Історії успіху в Mars

Марина Бойко Генеральний директор Royal Canin Україна

Менеджер по роботі з національними клієнтами

2008

Керівник відділу по роботі з національни- ми клієнтами

2013

Керівник відділу по роботі з національни- ми клієнтами та розвитку продажу

2016

Директор із Продажу

2017

Генеральний директор Royal Canin Україна

2018

В компанії Mars я працювала на кількох позиціях у відділі Продажу. Прийшовши у 2008 році на роль Менеджера по роботі з національними клієнтами, отримала перший досвід в управлінні клієнтом, а також досвід управління командою. Потім займала позиції у відділі Продажу та отримувала різносторонній досвід протягом восьми років, що допомогло мені в подальшому розвивати бізнес на позиції Директора із Продажу.

Я дуже вдячна всім командам, з якими працювала протягом цього періоду, за досягнення результатів, розвиток і просування бізнесу вперед. І в новій для себе ролі, займаючись розвитком бренду Royal Canin, я вдячна компанії Mars за підтримку у розвитку протягом усього часу і за можливості, які вона надає працівникам.

Олександр Карамарков Директор із Продажу

Фахівець з продажу в традиційному каналі

2008

Фахівець по роботі з регіональними клієнтами

2011

Менеджер по роботі з національними клієнтами

2013

Керівник відділу по роботі з регіональним та традиційним каналами

2016

Керівник відділу по роботі з національними клієнтами

2017

Директор із Продажу

2018

У Mars мені вдалося пройти професійний шлях від фахівця відділу Продажу до Ради Директорів. Швидкість змін та еволюція розвитку відносин з клієнтами завжди робили роботу у відділі Продажу цікавою, а розвиток – динамічним. Я переконаний, що насамперед розвиток співробітника – це відповідальність самого співробітника. Проте невід’ємною частиною успіху є і роль лінійного менеджера, який, маючи життєвий та професійний досвід, здатний допомогти визначитися з напрямком та створити можливості. Відчувши це у ролі співробітника, а згодом і як лінійний керівник, я розумію, якими надзвичайно важливими є підтримка, віра, наставництво у становленні справжніх і відданих професіоналів своєї справи. Тому компанія Mars так багато уваги приділяє саме розвитку інституту лінійних менеджерів.

Наталя Ничипорчук Керівник відділу розвитку продажу та торговельних операцій

Офіс-менеджер

2008

Фахівець з логістики

2009

Провідний фахівець з логістики

2011

Аналітик по роботі з національними клієнтами

2014

Менеджер по роботі з національними клієнтами

Менеджер з розвитку продажу

2016

Керівник відділу розвитку продажу та торговельних операцій

2019

До компанії Mars я приєдналась одразу після університету. Враховуючи відсутність попереднього досвіду роботи, моєю початковою позицією стала позиція рецепшионіста, що дало можливість приєднатися до міжнародного бізнесу та стати на шлях його пізнання. Моє бажання рости та розвиватися, змінювати напрямки та накопичувати експертизу швидко перетворилося на можливості всередині компанії. За попередні 10 років мені вдалося отримати досвід роботи на семи позиціях та у чотирьох напрямках: логістика, аналітика, продажі та управління торговельними операціями. Наразі я займаю посаду Керівника відділу розвитку продажу та торговельних операцій.

Накопичені знання та професійний досвід у різних відділах допомагають мені у прийнятті рішень, управлінні та розвитку бізнес-процесів та у побудові високоефективних команд з різнобічними зонами відповідальності. Знання бізнесу Mars зсередини та динамічні зміни зон відповідальності в організації допомагають мені реалізувати себе та зробити свій внесок у бізнес, з яким ми зростаємо разом.

Віталія Пісарєва Національний менеджер по роботі з каналами електронної торгівлі
та зоомагазинів

Фахівець з продажу у традиційному каналі

2006

Провідний фахівець з продажу у зооканалі

2010

Бізнес Партнер, відділ Персоналу

2013

Менеджер по роботі з національними клієнтами

2014

Національний менеджер по роботі з каналом зоомагазинів

2015

Національний менеджер по роботі з каналами зоомагазинів та електронної торгівлі

2018

Зовсім юна, одразу по закінченню університету, я здійснила свою першу дорослу мрію – потрапила в найкращу для себе компанію Mars. Розпочинала зі стартової позиції супервайзера у відділі Продажу. Чи то військова кар’єра батька, чи то внутрішня мобільність та динамічність, допомогли мені з легкістю переїжджати з міста в місто, просуваючись по кар’єрних сходинках у різних департаментах відділу Продажу в компанії Mars.

Черпаю енергію та натхнення в роботі з людьми, в команді, коли формуємо спільну мету і просуваємося вперед до неї. Тому моя внутрішня ціль з першого дня роботи в компанії була стати керівником. А для того, щоб бути професіоналом та експертом і в управлінні командою, я на півтора року зійшла з дистанції у відділі Продажу та отримала досвід у відділі HR (у нас в Mars цей відділ називається People & Organization) в ролі Бізнес Партнера. Ще один мій особистий мотиватор – це постійний розвиток. Вже 4 роки я керівник, попри те не зупиняюсь у розвитку і кар’єрі, в чому мені дуже допомагає компанія. Маю можливість розвиватися та отримувати нові знання як в управлінні людьми, так і у функціональних сферах.

Юлія Одинець Керівник відділу по роботі з клієнтами

Аналітик по дослідженню товарного ринку

2010

Провідний аналітик по дослідженню товарного ринку

2011

Проектний менеджер

2014

Менеджер по роботі з національними клієнтами

2015

Керівник відділу по роботі з клієнтами

2019

За 9 років роботи в Mars у мене була можливість отримати досвід роботи у різних відділах. Починала свій кар’єрний шлях я у відділі Trade Marketing, далі працювала в Sales Operations проектним експертом, де лідирувала ключові проекти відділу Продажу. Після цього мені пощастило перейти безпосередньо у відділ Продажу, де я відповідала за одного з ключових клієнтів компанії. Було дуже цікаво втілювати в життя ті процеси та проекти, котрі я сама розробляла на попередній позиції. Такий досвід дав мені можливість подивитися на роботу з іншого боку, краще зрозуміти наших клієнтів та їхні потреби. Зараз я займаю позицію керівника відділу по роботі з клієнтами, де у мене є можливість використовувати весь свій різносторонній досвід у щоденних задачах.

Я дуже вдячна Mars за можливість роботи у різних відділах – кожен новий крок моєї кар’єри був, з одного боку, челенджем, а з іншого – чудовою можливістю для навчання, розвитку та професійного зростання.

Welcome to the Mars Leadership
Experience in Multisales Europe and Southern Africa!

The MLE is a perfect grounding for a career in business leadership. You’ll manage projects, take on roles with local and international exposure, lead teams, and make decisions with real consequences and much more. The challenges will come thick and fast and it will stretch you like never before.

3 years

3 countries

3 functions

Individual development plan

Leading role at
the end of the programme

What will I be doing?

Over the course of this three 12-month placements you’ll get a complete overview of our business, together with the freedom and responsibility to have a very real and very visible impact on it. You’ll experience different markets, different functions, different teams, countries and products.

The program runs across a number of our Multisales organization countries. Every area of our business will be open to you. So you could be a Portfolio Manager in Demand, an Account Manager in Sales or a Supply Chain project Manager in Logistics.

What is Multisales organization and
where will I be working?

Mars Multisales Europe and Southern Africa has more than 2500 associates across 53 countries. People who thrive on the exciting challenge of building our business in dynamic markets right across the continent, from Portugal to the Baltic States.

In the first 12 months on the program you will be based in your Home country (Ukraine). After a successful first year end-of-placement review, you will be given opportunity to move* to a different market and potentially different function, to work with different brands. We will provide full financial support with your moves and living abroad.

*Relocation depends on the COVID-19 situation in the world.

Year 1

Home country within MS organization

Year 2

International assignment within MS organization

Year 3

International assignment within MS organization

Sign-off

Home country within MS organization

Who we look for?

  • Originally coming from Multisales countries
  • Learners, growers and continuous improvers
  • Fully mobile within Europe and Southern Africa
  • Fluent in English
  • Recent Undergraduates or Postgraduates
  • Accountable and results focused
  • Collaborative and curious
  • Initiative challenge takers

How to Apply

step

1

Registration

Create your application account.

step

2

Application

Fill out the application form. It is all about finding out a little more about you as a person, your study, achievements and goals for the future.

step

3

Online testing

Once your application is completed, you’ll be invited to undertake some online testing that assesses your verbal, numerical and logical reasoning skills.

step

4

Online
Video Interview

Following the test you may proceed to our Online Video Interview stage. This is all about discovering more about your interest in working with Mars, and discovering more about your career aspirations and key competencies. Knowing this also assists us later with placing you in the best business rotations.

step

5

Interview

Following the Online Video Interview stage, you may proceed to face-to-face interview. This is all about getting to know you better, your strength and development needs, your goals for the future. This is also a great opportunity for you to ask any questions you may still have about Mars, Multisales organization and the program itself.

step

6

Assessment
centre

Should your interview succeed you’ll be invited to attend an Assessment Centre in your Home country. At the centre you’ll participate in individual and group activities, meet Mars associates and of course, try some of our delicious products!

February – April Registration is opened

May – June Selection

August – September Start of assignment

Register

FAQ

When will I start work with Mars if successful?

In few days after the Assessment Center you will receive feedback from us. In case you are successful, we will make you an offer, once the offer is accepted we sign a job contract effective on 10th of September.

What are the average working hours as a graduate on the Mars programmes?

All our graduate roles are full time positions. No one day is the same and work life balance is key for us here at Mars. You’ll have peaks and troughs in your workload, and it’s really up to you to manage your day. What’s key is that you deliver in your role – and you should always shout up if you have too much or too little work.

How do I rotate between roles on the graduate programme? Can I choose what location I go to?

After a successful first and second year end-of-placement review you will move to a different market within Multisales Europe & Southern Africa (see Multisales map above). It is important that you are fully mobile for this program and is something you should consider before applying. Based on the roles available in the countries and your development needs we will discuss the next placement for you.
Flexibility is another key factor on our programme. Both from you and us. We’ll always support you to achieve your goals, and in return we expect you to have flexibility in the locations in which you’ll be based. Each programme has a key internal contact who will work with you during your placements to map out the next logical step. It’s always an individual conversation. Because you will have individual aspirations. The key message is that it will always be a two-way conversation. To mention we will provide full financial support with your moves and living abroad.

Will I have a permanent role at the end of the programme?

Yes, all graduates will sign-off after their programme and move into a new permanent role. After that, where you go next will largely be driven by you.

If I am unsuccessful in my application for The Mars Leadership Experience at this time, can I apply for the program again?

You’re very welcome to apply again but you’ll need to wait until we start recruiting for the following year’s intake. Try to think about the skills we’re looking for and how you might be able to develop or strengthen those skills in the meantime.

Do I need a driving license?

A Driving license would be an advantage. Some roles mean travelling between sites and visiting various suppliers.

What does the assessment center consist of? How long does it last? When will I find out the outcome?

The Assessment Center takes place at Mars office in Kyiv. It is a half-day event, which consist of your interview, unprepared individual business case, and a group exercise. After the assessment center in few days, we give you the feedback.

Вакансии компании «Mars Ukraine»

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.