ООО УкрОргСинтез, НПП

ООО УкрОргСинтез, НПП

Киев
www.uoslab.com
Сферы деятельности

Медицина, фармацевтика, аптеки

Промышленное оборудование, техника, станки и комплектующие

На сьогоднішній день ТОВ "НВП "УКРОРГСИНТЕЗ" є одним з найбільших підприємств у світі, що займаються науковими дослідженнями в області органічної хімії.


Напрямки діяльності компанії: 
-    наукові дослідження та розробка методик синтезу органічних сполук (білдинг -блоків та речовин для біологічного скринінгу);
-    виробництво лабораторних меблів та обладнання


ТОВ "НВП "УКРОРГСИНТЕЗ" співпрацює з провідними фармацевтичними, біотехнологічними та агрохімічними компаніями Китаю, Європи, Північної Америки, Австралії та Японії. 


Наші клієнти входять в топ-20 всесвітньо відомих фармацевтичних компаній.

Фотография

Місія і цінності

Наша місія — забезпечувати фармацевтичну та медико-біологічну галузі широким спектром «розумних» хімічних рішень для підтримання їхніх зусиль з розроблення нових ліків та біоактивних продуктів.

Наші корпоративні цінності

 • Професіоналізм: Компанія гарантує клієнтам та партнерам компетентність персоналу. Ми прагнемо працювати єдиною командою, навчаємось та набуваємо нових навичок, щоб максимально ефективно виконувати наші обов’язки. Ми несемо відповідальність за результати діяльності компанії, працюючи належним чином.
 • Повага: Ми плекаємо повагу до наших клієнтів та постачальників, взаємну повагу всередині компанії та повагу до людей, які оточують нас у повсякденному житті. Ми цінуємо відмінності між нами. Такі причини, як раса, національність, зовнішній вигляд тощо, не можуть спричинити дискримінацію інших людей.
 • Командна робота: Ми усвідомлюємо, що добробут та конкурентоспроможність компанії підтримують усі підрозділи, і немає неважливої роботи. Ми робимо різну роботу, і завдяки цьому компанія існує. Допомагаючи іншим у своїй команді або членам інших команд, коли це можливо, ми покращуємо загальний результат компанії, її стабільність та конкурентоздатність.
 • Соціальна відповідальність: Ми розуміємо, що живемо в суспільстві, і проблеми суспільства так само стосуються нас. Тому ми у своїй роботі неухильно дотримуємося трудового законодавства, платимо податки, не даємо хабарів. Ми підтримуємо освітню та наукову системи. Ми пам’ятаємо, що людина по-справжньому може бути щасливою, якщо навколо неї щасливі люди. Тому ми на постійній основі підтримуємо українську армію та людей, що потребують допомоги.
 • Турбота про навколишнє середовище: Ми всі — мешканці Землі, а майбутнє Землі — це наше майбутнє і майбутнє наших нащадків. Саме тому ми активно шукаємо, як ми можемо зменшити наш негативний вплив на довкілля.
 • Проактивність: Ми робимо те, що не покладено на нас нашими функціональними обов’язками, якщо знаємо, що це допоможе компанії та колегам. Ми активно вчимося новому, вдосконалюємося професійно. І не чекаємо, поки хтось інший зробить роботу, життя, майбутнє кращим. Ми робимо це самі!
Фотография

Наша науково-дослідницька діяльність

ТОВ «НВП «УКРОРГСИНТЕЗ» є провідним світовим постачальником якісних скринінг-бібліотек і білдінг-блоків. Співробітники компанії синтезують нові молекули, які зможуть виявляти біологічно активний потенціал, а значить, бути корисними для лікування різних хвороб. Сучасні лабораторії, в яких працюють понад 600 хіміків, оснащені  необхідним обладнанням для проведення найбільш складних хімічних синтезів і підготовки масивів великої кількості з'єднань в найкоротші терміни.

У лабораторіях компанії для виготовлення речовини, проводяться різні реакції, серед яких:

 • реакції під тиском, СВЧ реакції, хімія потоку;
 • металлорганические реакції;
 • синтез хіральних сполук;
 • хімія пептидів;
 • отримання фторовмісних сполук;
 • синтез гетероциклічних речовин.

Робоче місце та безпека праці

Компанія надає співробітникам чисті, безпечні робочі місця, а також зобов`язується проводити оцінювання впливу факторів ризику на робоче середовище та надавати працівникам інформацію про результати. Компанія дуже серйозно ставиться до питань безпеки праці та охорони здоров’я своїх працівників, тому постійно удосконалює умови праці, запроваджує різні профілактичні заходи.

Фотография

Можливості навчання та розвитку у компанії

Метою навчання та розвитку персоналу є: підвищення ефективності компанії через професійний та особистий розвиток співробітників.

Основний принцип компанії стосовно навчання та розвитку: ТОВ «НВП «УКРОРГСИНТЕЗ» покладається на ініціативу з боку працівників та керівників стосовно визначення та проведення необхідного навчання.

Компанія пропонує своїм працівникам наступні форми та методи навчання:

✔ первинне навчання;

✔ профільне підвищення кваліфікації;

✔ перепідготовка працівників у разі виникнення відповідного бажання; 

✔ підвищення загальних компетенцій та обізнаності (мовні курси, курси Excel , семінари з захисту довкілля);

✔ навчальні програми відповідно до стратегічних цілей компанії; 

✔ наставництво; 

✔ підготовка студентів.
 

Программа стажування для студентів Закладів Вищої Освіти

Підготовка молодих фахівців є предметом особливої ​​уваги з боку адміністрації підприємства. У зв'язку з цим, вже кілька років поспіль студенти провідних навчальних закладів України, таких як: Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Національний університет «Києво-Могилянська академія» проходять стажування на нашому підприємстві. Проходження стажування надає студентам можливість познайомитися з роботою в хімічній лабораторії і набути практичних навичок проведення органічного синтезу.

Студенти, що відмінно зарекомендували себе під час проходження стажування, надалі, розглядаються в якості кандидатів на вакантні посади хіміків.

 

 

Хто любить хімію - працює у нас в компанії, і разом ми – велика дружня родина!

Фотография

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина2

з/п не указана
Киев,

Лесная