Головна ПриватБанк

Що таке ПриватБанк

ПриватБанк – це понад 22 000 працівників, 1 750 відділень у більш ніж 600 населених пунктах України.
Це необмежені перспективи знайти роботу мрії у великих містах чи найвіддаленіших куточках країни.

Чому варто обрати нас!

Найбільший банк країни

Новаторська діджитал-команда

Лідер цифрових технологій
у банківській галузі України

Широкі перспективи професійного зростання

Масштабні трансформаційні проєкти

Можливості дистанційної роботи

Конкурентний компенсаційний пакет

Програми медичного страхування

Етапи відбору

Резюме

Розкажіть про себе, свій досвід
та що вас захоплює

Співбесіда

Дізнайтеся більше про нас
та кого ми шукаємо

Тестування

Визначаємо рівень відповідності
професійної кваліфікації

Пропозиція про роботу

Станьте частиною нашої
команди!

Онлайн-практика

Цікавитеся сферою фінансів?
Вивчаєте банківську чи страхову справу?
Хочете пройти практику дистанційно?
Мрієте працювати в найбільшому діджитальному банку?

Вам до нас! Запрошуємо пройти онлайн-практику в ПриватБанку. Реальні знання й шанс отримати роботу в найінноваційнішому
банку України.

Подати заявку

Стежте за актуальними вакансіями
й новинами ПриватБанку

Поширені запитання

Яким є процес відбору в ПриватБанку?

Після отримання резюме ми аналізуємо, наскільки ваша кваліфікація і досвід відповідають вимогам за посадою. У разі позитивної оцінки вам зателефонують та поставлять кілька уточнювальних запитань, запросять на тестування або одразу на кілька співбесід із представниками підрозділу відбору й безпосереднім керівником. Процес відбору залежить від конкретного профілю вакансії.

Як я дізнаюся, що банк отримав моє резюме?

Щойно ваше резюме надійде до банку, ви отримаєте повідомлення про це.

Як банк відповість на моє резюме?

Якщо ви зазначили в резюме адресу електронної пошти або номер телефону, наші рекрутери надішлють відповідь одним із цих способів. Будь ласка, переконайтеся, що контактні дані актуальні.

Я студент вишу. Які мої перспективи працевлаштування?

У ПриватБанку є багато можливостей для молоді, зокрема для студентів і випускників вишів. Крім постійної роботи, банк пропонує короткострокове працевлаштування або неповну зайнятість.

Банк має спеціально розроблену програму «Онлайн Практика» для старшокурсників і випускників вишів, які мають намір пов’язати майбутнє з фінансовою сферою. Ознайомитися з програмою можна тут.

Якщо на моє резюме не було успішного відгуку, чи можу я знову надіслати заявку на участь у конкурсному відборі пізніше?

Так, звісно. У нас немає часових обмежень на подання заявок від кандидатів на вакансії. Ми цінуємо ваш час і бажання долучитися до успішної команди ПриватБанку. Тож охоче розглянемо ваше резюме й на інші вакансії, які наразі більше відповідають вашій кваліфікації, навичкам та здібностям.

Чи надає банк зворотний зв’язок незалежно від того, чи зацікавило моє резюме?

Ми цінуємо ваше бажання долучитися до потужної команди ПриватБанку й поважаємо ваш час, тому намагаємося надавати підтримку та супровід кожному кандидатові впродовж усього процесу відбору. Якщо ви не отримали зворотного зв’язку, імовірно, ми обрали інших кандидатів для розгляду на цю вакансію. Однак наші рекрутери можуть звернутися до вас у майбутньому й запропонувати взяти участь у конкурсі на іншу вакансію, де ваші навички та досвід більше відповідатимуть профілю посади.

Мені важко визначитися, яку вакансію обрати. Чи можу я надіслати резюме на кілька вакансій одразу?

Так, ви можете надіслати заявку на кілька вакансій. Наші рекрутери проконсультують і допоможуть вам обрати саме ту, яка найбільше відповідає вашій кваліфікації та досвіду.

Чи отримаю я зворотний зв’язок після співбесіди?

Так, наші рекрутери супроводжуватимуть вас у процесі відбору. Комунікація щодо всіх етапів відбору здійснюється телефоном або електронною поштою.

Чи можу я розраховувати на допомогу в процесі відбору, якщо не впевнений (-а), що відповідаю вимогам за посадою, оскільки маю обмежені можливості щодо працевлаштування?

ПриватБанк переконаний, що різноманітність та інклюзія допомагають досягати амбітних результатів у бізнесі й щодня створювати омріяне майбутнє для співвітчизників. Усі кваліфіковані кандидати отримують рівні можливості під час відбору на вакантні посади незалежно від расової чи етнічної належності, статі, віку, сімейного стану та інвалідності.

Якщо ви є особою з обмеженими можливостями або маєте статус особи з інвалідністю, ми надамо вам додаткову допомогу й супровід упродовж процесу відбору.

Просимо звертатися на jobquestions@privatbank.ua для особистої консультації щодо вакансії, яка вас зацікавила. Банк докладає максимум зусиль для створення робочих місць відповідно до вимог певного статусу.

7 вакансій

Всі регіони
Всі категорії
Спеціаліст з логістики банківського обладнання ГО

Тернопіль

ПриватБанк — є найбільшим банком України та одним з найбільш інноваційних банків світу. Займає лідуючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі та складає близько чверті всієї банківської системи країни.Ми шукаємо Спеціаліста з логістики бан...

6 грудня

Тернопіль

ПриватБанк — є найбільшим банком України та одним з найбільш інноваційних банків світу. Займає лідуючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі та складає близько чверті всієї банківської системи країни.Ми шукаємо Провідного спеціаліста по р...

6 грудня

ПриватБанк — є найбільшим банком України та одним з найбільш інноваційних банків світу. Займає лідуючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі та складає близько чверті всієї банківської системи країни.Ми шукаємо Помічника Члена Правління б...

5 грудня

ПриватБанк — є найбільшим банком України та одним з найбільш інноваційних банків світу. Займає лідуючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі та складає близько чверті всієї банківської системи країни.Ми шукаємо Бізнес-аналітика департамен...

5 грудня

ПриватБанк — є найбільшим банком України та одним з найбільш інноваційних банків світу. Займає лідуючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі та складає близько чверті всієї банківської системи країни.Ми шукаємо Бізнес-аналітик Напрямку пі...

5 грудня

ПриватБанк — є найбільшим банком України та одним з найбільш інноваційних банків світу. Займає лідуючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі та складає близько чверті всієї банківської системи країни.Ми шукаємо СХ-аналітика, який прагне п...

4 грудня

ПриватБанк — є найбільшим банком України та одним з найбільш інноваційних банків світу. Займає лідуючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі та складає близько чверті всієї банківської системи країни.Ми шукаємо Провідного аналітика баз да...

4 грудня
Головна ПриватБанк