МСФ МУЛЬТИКОЛЛ

Львов
msv-multicall.com
Сферы деятельности

Услуги для бизнеса

МСФ МУЛЬТИКОЛЛ

Компанія "МСФ Мультиколл" (донедавна називалась «Телеміст Плюс») з 1997 року успішно працює на внутрішньому та зовнішньому ринках з надання послуг корпоративним клієнтам. За час роботи реалізовано різноманітні проекти, набуто значного досвіду, розроблено та впроваджено власну концепцію Компанії.

Персонал

Call-центр «МСФ Мультиколл» є сильним, багатофункціональним центром клієнтської підтримки. Наш Call-центр має понад 100 спеціалістів. Основними критеріями при підборі персоналу є вища освіта та володіння принаймні одною іноземною мовою.

Ми постійно проводимо тренінги, що скеровані на підвищення професійного рівня підготовки співробітників, на засвоєння нових проектів.

Досягнення

Неможливо уявити сучасний бізнес без тісних взаємозв'язків між його окремими групами. Сполучення висококваліфікованого персоналу та передових технологій дає можливість налагодити позитивне, багатоканальне спілкування з Вашими клієнтами, а також пропонувати широкий спектр послуг для залучення нових.

Основна мета такого спілкування – підвищення якості обслуговування клієнтів і, як наслідок, зріст їх задоволеності.

«МСФ Мультиколл» - міжнародна мережа з 14-річним досвідом роботи, що завзятою та кропіткою працею завоювала довіру та прихильність не одного десятка клієнтів.

Обсяг дзвінків що ми здійснюємо – понад 3 мільйони на рік.

Ми реалізували численні проекти українською, російською, німецькою та англійською мовами.

Наші Клієнти

Наші Клієнти – це всесвітньо відомі концерни, що мають велику мережу філіалів як у Європі, так і за її межами. Це представники середнього та малого бізнесу, яким співпраця з нами дозволила війти на нові етапи розвитку.

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина2