Міжнародна косметична
компанія в Україні

AVON В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Компанія Avon була заснована в 1886 році Дейвідом МакКоннеллом в США. На сьогодні Avon - всесвітній лідер в індустрії краси більш ніж зі 130-річним досвідом у сфері прямих продажів. Офіси Avon є більше ніж у 70 країнах світу, в яких працюють понад 40 000 співробітників .
Компанія Avon в Україні (ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн») розпочала свою діяльність у 1997 році. Головний офіс компанії розташований поблизу міста Києва в селі Щасливе, разом з центральним складським приміщенням та збиральною лінією. На сьогодні, в головному офісі в Україні працює більше 300 співробітників.

ЩО НАС ОБ’ЄДНУЄ В AVON

ek-aanhanger

Ми в Avon знаємо: краса може змінити життя. Ми віримо, що вона здатна надихати та відкривати нові можливості для жінок: для Клієнтів, які користуються нашою продукцією, для мільйонів Представників та більш ніж 30 000 співробітників, які працюють заради цієї мети.

Співробітники Avon, як ніхто інший, вміють досягати результату. Вони створюють зміни, а не чекають на них, працюють разом та розділяють одну місію – зробити життя жінок кращим. Кар'єра в Avon відкриває перед вами приголомшливі можливості розвитку своїх здібностей та навичок, роботи в команді талановитих людей, які люблять свою справу, та досягнення професійних успіхів.


ek-aanhanger

БЕНЕФІТИ В AVON

ek-aanhanger

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ В AVON «BE SMART.AVON START» («БІ СМАРТ. ЕЙВОН СТАРТ»)

Чи є в світі краси місце для успішної кар’єри?
Авжеж є!
Програма стажування в Avon «Be Smart. Avon Start» допомогає зробити правильний крок у побудові кар’єри та реалізації найамбіційніших планів!


«Be smart. Avon start» («Бі Смарт. Ейвон Старт») — це можливість розкрити свій потенціал, отримати досвід у команді професіоналів, познайомитися з бізнесом прямих продажів та приникнутися піднесеним духом ентузіазму, креативу та позитивних емоцій.


«Потрапити в Avon на стажування – це круто! Тому що це, по-перше, цікаво – працівники, які відповідають за дану програму, роблять її дуже насиченою та фановою і кожен день ти з ентузіазмом будеш приходити в офіс. По-друге, ти отримаєш реальний досвід роботи в інтернаціональній компанії. По-третє, тобі відкриються великі можливості для розвитку та майбутньої кар’єри.»

Валя Личко

Колишній стажер. Зараз працює Менеджером з аналітики
маркетингової діяльності, Україна та Грузія

КОНТАКТИ

Avon

Адрес: Харківське ш., 5, c. Щасливе, Київська обл, Україна
Сайт: avon.ua

Вакансии компании «Avon Cosmetics Ukraine»