• Nemiroff
  • Міжнародні стандарти
  • Наше життя
  • Вакансії

ПІВТОРА СТОЛІТТЯ ТРАДИЦІЙ NEMIROFF

Nemiroff — бренд із півторастолітньою історією, представлений на 5-ти континентах. Виробництво бере початок у 1872 році в місті Немирів, де було відкрито після реконструкції найбільшу на Поділлі винокурню. Саме півтора століття тому сформовано принципи, якими компанія успішно керується й донині: високі вимоги до якості, дотримання старовинних рецептур, постійне удосконалення виробництва та пошук нових граней смаків.

СВІТОВЕ ВИЗНАННЯ

Nemiroff — бренд, створений українцями для споживачів всього світу. За останні 15 років Nemiroff отримав понад 70 престижних міжнародних нагород, серед яких відзнаки від Chicago Beverage Tasting Institute, The Vodka Masters, San Francisco World Spirits Competition, The Superior Taste Awards, International Spirits Challenge, Mixology Taste Forum, World Drinks Award, The Global Spirits Masters International Competition, Wine Enthusiast, The London Spirits Competition, The Fifty Best.

ДОВЕРШЕНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА

Беззаперечна якість горілки Nemiroff — наше кредо. Сумлінний контроль за дотриманням високих стандартів виробництва та новітні технології допомагають нам створювати високоякісну продукцію, що отримала світове визнання. Виробництво оснащене лініями європейського рівня KRONES, а продукція проходить багатоетапну фільтрацію, щоб отримати довершений та насичений смак.

МІЖНАРОДНІ
СТАНДАРТИ

Статус новатора та лідера підтверджений міжнародними стандартами управління якістю:

- системою управління якістю ISO 9001
- безпечністю харчових продуктів ISO 22000
- технологічним маркуванням ISO 14024

На заводі використовується метод Lean Six Sigma, щоб забезпечити бережливість та екологічність виробництва, а продукція торгової марки Nemiroff щорічно отримує визнання якості на міжнародних дегустаційних конкурсах.

НАШЕ ЖИТТЯ

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми розуміємо, що зміни на краще починаються з кожного з нас. Тому ми активно беремо участь у соціальних проектах, що направлені на збереження довкілля та допомогу іншим

ВІДПОЧИНОК

Хто гарно працює – той гарно відпочиває!
Ми любимо яскраві вечірки.
Ми святкуємо державні свята та разом проводимо час на природі.

РОЗВИТОК

Ми прагнемо до розвитку та вдосконалення, тому постійно проводимо workshop та тренінги для співробітників.
Ми впроваджуємо мотиваційні заходи для відзначення кращих.
Ми успішно застосовуємо Lean/Кайдзен підхід у нашій роботі.
А наші співробітники володіють високим рівнем знань та великим практичним досвідом в області організації ощадливого виробництва.

ЗМАГАННЯ

Наш нестримний дух кличе нас до перемог.
А, як відомо, здоровий дух у здоровому тілі! Тому ми залюбки присвячуємо час спорту: ми граємо в теніс та футбол, бігаємо марафони, їздимо велосипедом на роботу.
А найзавзятіші спортсмени, крім задоволення та здоров’я, мають ще й заохочення та підтримку від компанії.

Вакансии компании «Nemiroff»

Вакансии в текущем регионе: Украина4

 
Nemiroff, 2 августа 
з/п не указана
Киев
з/п не указана
Одесса
з/п не указана
Киев